Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Horoskop na víkend: Která znamení by měla relaxovat?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na víkend: Která znamení by měla relaxovat?

Lenka Kučerová

13. října 2023 13:55

Ilustrační foto

Víkend je před námi. Co vás během něj čeká? Na to vám odpoví hvězdy

Beran (21.3. - 19.4.): O tomto víkendu se zaměřte na komunikaci s blízkými lidmi. Můžete najít řešení některých vztahových problémů, pokud budete otevření a upřímní. Zkuste také najít čas pro sebe a relaxovat.

Býk (20.4. - 20.5.): Víkend bude pro vás plný příležitostí k rozvoji kariéry. Můžete se dostat do kontaktu s lidmi, kteří vám mohou pomoci postoupit v pracovním životě. Nezapomeňte však udělat také něco pro své zdraví.

Blíženci (21.5. - 20.6.): O víkendu se budete cítit velmi kreativní a inspirativní. Můžete využít tuto energii k tomu, abyste se věnovali svým koníčkům nebo uměleckým aktivitám. Také si dejte čas na relaxaci.

Rak (21.6. - 22.7.): Víkend bude vhodný pro domácí a rodinné aktivity. Můžete si užít čas s blízkými a věnovat se domácím projektům. Dbejte na harmonii ve vztazích a mějte otevřené srdce.

Lev (23.7. - 22.8.): Budete mít velkou touhu po dobrodružství a zábavě. Víkend je ideální na výlety, sportovní aktivity a setkání s přáteli. Mějte na paměti své povinnosti, ale nezapomeňte si užít.

Panna (23.8. - 22.9.): Víkend bude vhodný pro učení a sebezdokonalení. Můžete se ponořit do studia nebo začít nový projekt. Buďte však opatrní, abyste si toho nevzali příliš mnoho najednou.

Váhy (23.9. - 22.10.): O víkendu se zaměřte na vztahy a komunikaci. Můžete vyjasnit nedorozumění a upevnit své vztahy s blízkými. Buďte otevření a empatičtí.

Štír (23.10. - 21.11.): Budete mít silnou intuici a schopnost prohlubovat se do věcí. Využijte tuto energii k tomu, abyste se vypořádali s tajemstvími nebo se věnovali svým emocím. Nebojte se hledat odpovědi.

Střelec (22.11. - 21.12.): Víkend bude vhodný pro cestování a objevování nových míst. Můžete také hledat inspiraci pro své osobní nebo profesionální cíle. Buďte otevření novým zážitkům.

Kozoroh (22.12. - 19.1.): O víkendu se zaměřte na finanční záležitosti a plánování. Můžete se postarat o své finance a nastavit si dlouhodobé finanční cíle. Buďte praktičtí.

Vodnář (20.1. - 18.2.): Víkend bude vhodný pro setkání s přáteli a sociální aktivity. Můžete se zapojit do společenských událostí a rozšiřovat svou síť kontaktů. Mějte otevřenou mysl.

Ryby (19.2. - 20.3.): Víkend bude ideální pro odpočinek a relaxaci. Můžete si dopřát čas pro meditaci, kreativní činnosti nebo péči o své tělo a duši. Uvolněte se a dejte si pozor na své potřeby.

Nejnovější zprávy