Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Horoskop: Víte, co na vás o víkendu čeká?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop: Víte, co na vás o víkendu čeká?

Lenka Kučerová

27. října 2023 18:18

Ilustrační foto

Víkend klepe na dveře. Víte co vás během něj čeká? Náš horoskop vám to řekne!

Beran (21. 3. - 19. 4.): Víkend přinese do vašeho života trochu odpočinku. Můžete se zaměřit na své zájmy a strávit čas s blízkými. Relaxujte, užijte si dobré jídlo a buďte otevřený novým zážitkům.

Býk (20. 4. - 20. 5.): Nadcházející víkend bude plný příležitostí k sociálnímu životu. Můžete se těšit na setkání s přáteli a na výlety. Buďte otevření novým vztahům a nebojte se projevit svou kreativitu.

Blíženci (21. 5. - 20. 6.): Víkend bude zaměřený na komunikaci. Máte mnoho zajímavých myšlenek a nápadů, takže se podělte s ostatními. Můžete se také setkat s někým z minulosti, což vám přinese vzpomínky a inspiraci.

Rak (21. 6. - 22. 7.): Tento víkend budete potřebovat trochu klidu a odpočinku. Dopřejte si čas pro sebe, možná nějakou relaxační aktivitu nebo meditaci. Soustřeďte se na své emocionální potřeby a buď v souladu se svými pocity.

Lev (23. 7. - 22. 8.): O víkendu budete plný energie a kreativity. Využijte ho k tomu, abyste se věnovali svým zájmům a koníčkům. Možná budete mít chuť vyrazit na sportovní aktivity nebo na dobrodružný výlet.

Panna (23. 8. - 22. 9.): Nadcházející víkend bude vhodný k tomu, abyste se zaměřili na své osobní cíle a plány. Můžete si udělat plánovací sezení a nastavit si priority. Buďte praktický a efektivní.

Váhy (23. 9. - 22. 10.): Víkend bude harmonický a příjemný. Máte příležitost užít si krásné okamžiky s blízkými lidmi. Snažte se vyhnout konfliktům a soustřeďte se na lásku a harmonii.

Štír (23. 10. - 21. 11.): Nadcházející víkend může být transformační. Můžete se zaměřit na sebezkoumání a osobní růst. Možná budete mít silnou intuici a schopnost rozluštit hluboké tajemství.

Střelec (22. 11. - 21. 12.): Víkend bude pro vás plný dobrodružství a nových zážitků. Možná budete mít chuť vyrazit na výlet nebo se zapojit do něčeho neobvyklého. Buďte otevřený novým zkušenostem.

Kozoroh (22. 12. - 19. 1.): Tento víkend budete potřebovat trochu organizace a plánování. Máte mnoho povinností, takže si udělej seznam úkolů a postupujte systematicky. Můžete se také zaměřit na svou kariéru a profesní rozvoj.

Vodnář (20. 1. - 18. 2.): Víkend bude plný sociálních aktivit a setkání s přáteli. Budete mít příležitost sdílet své názory a myšlenky s ostatními. Buďte otevřený různým perspektivám.

Ryby (19. 2. - 20. 3.): Nadcházející víkend bude emocionálně intenzivní. Můžete se zaměřit na vztahy a hluboké pocity. Buďte pozorní k potřebám svých blízkých a věnujte jim lásku a podporu.
 

Nejnovější zprávy