Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Partnerský horoskop: Co vám na příští týden věští hvězdy?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Partnerský horoskop: Co vám na příští týden věští hvězdy?

Lenka Kučerová

10. září 2023 11:27

Ilustrační foto

Víte, co vám přinese příští týden po vztahové stránce? Podívejte se, na co byste se měli v nadcházejících dnech ve vztahu zaměřit.

Beran (21.3. - 19.4.): Příští týden pro vás bude plný energie a odvahy. Vaše partnerství se stane ještě vášnivějším, ale myslete na to, abyste nebyli příliš impulzivní. Snažte se naslouchat potřebám svého partnera a společně si užijte akčního týdne.

Býk (20.4. - 20.5.): Příští týden se může ukázat jako skvělý čas na posílení vašeho partnerského vztahu. Můžete společně plánovat budoucnost a hledat společné cíle. Buďte otevření a komunikujte své potřeby.

Blíženci (21.5. - 20.6.): Vaše komunikační dovednosti budou na vrcholu. S partnerem budete schopni otevřeně diskutovat o všech tématech a vyjasnit vztahové záležitosti. Buďte však opatrní, abyste nedráždili svého partnera příliš častými otázkami.

Rak (21.6. - 22.7.): Týden bude pro vás romantický a citlivý. Můžete se cítit blíže ke svému partnerovi a budete toužit po více čase stráveném spolu. Ukažte svou náklonnost a udělejte něco speciálního pro svého partnera.

Lev (23.7. - 22.8.): Příští týden budete chtít více nezávislosti a prostoru. Mějte však na paměti, že vaše partnerství stále potřebuje pozornost. Snažte se najít rovnováhu mezi svými osobními zájmy a péčí o svého partnera.

Panna (23.8. - 22.9.): Pracovní záležitosti vám mohou zabírat spoustu času, ale nezapomeňte na svého partnera. Můžete se snažit najít společný čas a udělat si spolu krásné chvíle. Malé gesto lásky může udělat velký rozdíl.

Váhy (23.9. - 22.10.): Příští týden budete mít silnou touhu po harmonii ve vztahu. Snažte se vyrovnat neshody s partnerem a pracovat na vytvoření klidného a láskyplného prostředí. Romantický večer může být skvělým způsobem, jak se blíže přiblížit.

Štír (23.10. - 21.11.): Budete pravděpodobně hledat hlubší smysl a intenzitu ve vašem partnerském vztahu. Můžete se pokusit rozpoznat vaše vlastní potřeby a sdílet je s partnerem. Emoční hloubka vám může přinést vzrušení.

Střelec (22.11. - 21.12.): Tentokrát budete toužit po dobrodružství a nových zážitcích. Prozkoumávání nových míst nebo společná dovolená s partnerem může být skvělým způsobem, jak se ještě více sblížit.

Kozoroh (22.12. - 19.1.): Příští týden můžete mít tendenci být trochu vážní. Snažte se uvolnit a nechat se unášet okamžikem. Společný smích s partnerem může být lékem na stres.

Vodnář (20.1. - 18.2.): Budete chtít trávit více času se svými přáteli a zapojovat se do společenských aktivit. Buďte však opatrní, abyste nezanedbali svého partnera. Společná setkání s přáteli mohou být skvělým způsobem, jak se více propojit.

Ryby (19.2. - 20.3.): Vaše intuice a empatie budou na vrcholu. Buďte pozorní k potřebám svého partnera a snažte se jim porozumět. Láska a soucit vám mohou pomoci posílit váš vztah.

Nejnovější zprávy