Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Partnerský horoskop: Co vás tento víkend čeká?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Partnerský horoskop: Co vás tento víkend čeká?

Lenka Kučerová

20. října 2023 9:49

Ilustrační foto

Víkend je před námi a řada z vás se jistě chystá strávit jej se svým partnerem či partnerkou. Co si pro vás připravily hvězdy?

Beran (21.3. - 19.4.): Tento víkend bude pro Berany plný vášně a dobrodružství ve vztazích. Hledejte nové způsoby, jak trávit čas se svým partnerem. Buďte odvážní a zkuste něco neobvyklého, co vás oba povzbudí.

Býk (20.4. - 20.5.): Pro Býky bude tento víkend o prohloubení vztahu a posilování důvěry. Udělejte si čas na upřímné a klidné rozhovory s partnerem. To vám pomůže lépe porozumět jedni druhým.

Blíženci (21.5. - 20.6.): Blíženci budou tento víkend komunikativní a zvědaví. Můžete s partnerem strávit čas na zábavných aktivitách, ale také se pokuste hlouběji poznat jeho myšlenky a pocity. Aktivní poslech je klíčem k lepším vztahům.

Rak (21.6. - 22.7.): Pro Raky bude víkend o emocích a citové propojenosti. Najděte čas na romantické chvíle s partnerem, který posílí vaše pouto. Zkrátka se cítit blízko a milovaně.

Lev (23.7. - 22.8.): Lvové budou tento víkend toužit po pozornosti a uznání. Dejte najevo svou lásku a obdiv ke svému partnerovi. Buďte odhodlaní projevit svou náklonnost.

Panna (23.8. - 22.9.): Pro Panny bude víkend o praktičnosti a péči o vztah. Plánujte společné aktivity, které vám umožní spojit síly a vytvořit něco krásného. Buďte pozorní k potřebám svého partnera.

Váhy (23.9. - 22.10.): Váhy budou tento víkend toužit po harmonii a rovnováze ve vztahu. Snažte se vyrovnat konflikty a najít společná řešení. Stravte čas společně, abyste upevnili své pouto.

Štír (23.10. - 21.11.): Pro Štíry bude víkend o intenzivních emocích a transformaci ve vztahu. Otevřete se partnerovi a sdílejte své nejhlubší touhy a obavy. To vám pomůže budovat silnější spojení.

Střelec (22.11. - 21.12.): Střelci budou tento víkend toužit po dobrodružství a svobodě ve vztahu. Plánujte společné výlety a objevujte nová místa. Sdílejte své sny a cíle s partnerem.

Kozoroh (22.12. - 19.1.): Pro Kozorohy bude víkend o vytváření pevných základů pro vztah. Zaměřte se na rodinné hodnoty a společné plány do budoucna. To vám pomůže budovat stabilní a trvalý vztah.

Vodnář (20.1. - 18.2.): Vodnáři budou tento víkend chtít originalitu a nezávislost ve vztahu. Buďte kreativní a zkuste nové aktivity spolu s partnerem. Nebojte se být odlišní a unikátní.

Ryby (19.2. - 20.3.): Pro Ryby bude víkend o citové spojitosti a intuici. Poslouchejte své srdce a buďte vnímaví k partnerovým potřebám. Sdílejte své city a vytvářejte společné momenty plné lásky.

Nejnovější zprávy