Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Pracovní horoskop na příští týden: Co vás v zaměstnání čeká?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Pracovní horoskop na příští týden: Co vás v zaměstnání čeká?

Lenka Kučerová

29. října 2023 20:59

Ilustrační foto

Víkend je u konce a už zítra se opět všichni vrátíme do práce. Co nás v ní čeká?

Berana (21. březen - 19. duben): Příští týden bude plný energie a odhodlání. Máte jasné cíle a nebudete se zastavovat před žádnými překážkami. Vaše iniciativa a odvaha vám přinesou úspěch. Buďte však opatrní, abyste svou energii nerozptýlili na zbytečnosti. Zaměřte se na důležité úkoly.

Býka (20. duben - 20. květen): Příští týden budete mít tendenci být trochu tvrdohlaví, což by mohlo vést k konfliktům v práci. Snažte se být otevření novým nápadům a spolupráci s kolegy. Flexibilita vám pomůže dosáhnout lepších výsledků.

Blížence (21. květen - 20. červen): Příští týden budete mít více než dost energie a kreativity. To je skvělá příležitost pro rozvoj nových nápadů a projektů. Buďte však opatrní, abyste se nenechali rozptylovat různými směry. Zaměřte se na své priority.

Raka (21. červen - 22. červenec): Příští týden budete mít skvělé dovednosti v komunikaci. To vám pomůže vyjádřit své myšlenky a nápady kolegům a nadřízeným. Nebojte se sdílet své nápady, budou mít pozitivní vliv na váš pracovní postup.

Lva (23. červenec - 22. srpen): Příští týden se budete cítit velmi sebejistí a ambiciózní. Je čas, abyste se postavili novým výzvám a ukázali své schopnosti. Může se objevit příležitost k povýšení nebo zvýšení odpovědnosti. Buďte připraveni.

Panny (23. srpen - 22. září): Příští týden bude vhodný pro organizaci a plánování. Máte schopnost detailně se zaměřit na práci a vykonávat ji s precizností. Vaše pečlivost vám přinese uznání a ocenění od nadřízených.

Vahy (23. září - 22. říjen): Příští týden se budete cítit harmonickí a schopní řešit konflikty. Můžete být klíčovým hráčem při vyjednávání a řešení sporů. Vaše diplomatické dovednosti budou na vážkách.

Štír (23. říjen - 21. listopad): Příští týden bude plný intenzity a vášně. Máte schopnost proniknout ke kořenům problémů a najít jejich řešení. Buďte však opatrní, abyste nepropadli pesimismu. Zaměřte se na pozitivní aspekty své práce.

Střelce (22. listopad - 21. prosinec): Příští týden bude vhodný pro učení se novým věcem. Můžete se zapojit do školení nebo kurzu, který vám poskytne nové dovednosti a znalosti. Vaše touha po dobrodružství vám může otevřít nové pracovní příležitosti.

Kozoroha (22. prosinec - 19. leden): Příští týden budete mít schopnost efektivně plánovat a dosahovat svých cílů. Vaše odhodlání vás povede k úspěchu. Buďte však opatrní, abyste nezapomněli na rovnováhu mezi prací a osobním životem.

Vodnáře (20. leden - 18. únor): Příští týden se můžete cítit kreativní a inovativní. Máte schopnost přicházet s novými nápady a přístupy k práci. Buďte odvážní a nebojte se prosazovat své inovace.

Ryb (19. únor - 20. březen): Příští týden bude vhodný pro intuici a empatii. Máte schopnost porozumět potřebám svých kolegů a klientů. Vaše citlivost vám pomůže budovat silné vztahy a dosahovat úspěchu ve spolupráci.

Nejnovější zprávy