Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Pracovní horoskop na příští týden: Pozor na komunikaci a vztahy na pracovišti

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Pracovní horoskop na příští týden: Pozor na komunikaci a vztahy na pracovišti

Lenka Kučerová

22. října 2023 13:34

Práce na PC

Neděle uplyne jako voda a v pondělí se opět vydáme do práce. Jaký ale následující týden pro zaměstnance a podnikatele bude? Na to vám odpoví náš horoskop.

Beran (21. březen - 19. duben): Příští týden bude náročný, ale budete plni energie a odhodlání. Zaměřte se na splnění důležitých úkolů a dejte do nich všechno. Vaše vedení si vás všimne, což může přinést další příležitosti.

Býk (20. duben - 20. květen): Příští týden bude ideální čas na plánování a strategizaci. Můžete se setkat s nějakými výzvami, ale díky své trpělivosti a vytrvalosti je zvládnete. Buďte otevřeni novým nápadům od kolegů.

Blíženci (21. květen - 20. červen): Příští týden se soustřeďte na komunikaci a vyjádření svých nápadů. Vaše slova budou mít velký vliv, takže si dávejte pozor, co říkáte. Může se objevit příležitost k cestování nebo vzdělávání.

Rak (21. červen - 22. červenec): Pracovní horoskop pro Raka předpovídá, že budete potřebovat věnovat pozornost svému zdraví a pohodě. Dejte si pozor na stres a snažte se najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem. To vám pomůže být produktivnější.

Lev (23. červenec - 22. srpen): Příští týden bude plný příležitostí k tvořivému vyjádření. Vaše kreativita vás může nasměrovat k novým projektům nebo nápadům. Buďte odvážní a věřte ve své schopnosti.

Panna (23. srpen - 22. září): Mějte věci pod kontrolou a buďte důkladní ve své práci. Příští týden se může objevit nějaká administrativní práce, kterou musíte zvládnout. Snažte se být efektivní a organizovaní.

Váhy (23. září - 22. říjen): Příští týden bude ve znamení spolupráce a vztahů s kolegy. Můžete se ocitnout v situacích, kde je týmová práce klíčová. Buďte otevření novým nápadům a buďte diplomatičtí ve svých interakcích.

Štír (23. říjen - 21. listopad): Příští týden bude časem transformace a osobního růstu. Můžete se setkat s nějakými výzvami, ale ty vám pomohou stát se silnějšími a odolnějšími. Zaměřte se na své cíle a nebojte se změn.

Střelec (22. listopad - 21. prosinec): Příští týden bude ideální čas na rozvoj vašich dovedností a vzdělávání. Můžete se zapojit do nových projektů nebo se učit novým technologiím. Buďte otevřeni učení a rozvoji.

Kozoroh (22. prosinec - 19. leden): Pracujete tvrdě a můžete dosáhnout významných úspěchů. Buďte však opatrní, abyste si nevzali příliš mnoho na krk. Udržujte rovnováhu mezi prací a osobním životem.

Vodnář (20. leden - 18. únor): Příští týden může být časem kreativního myšlení a inovací. Mějte odvahu vyjádřit své nápady a hledejte nové přístupy k problémům. To vás může vést k úspěchu.

Ryby (19. únor - 20. březen): Zaměřte se na komunikaci a spolupráci s kolegy. Příští týden můžete najít podporu od ostatních, což vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Buďte otevření novým nápadům a nenechte se omezovat.

Nejnovější zprávy