Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Pracovní horoskop na příští týden: V čem budete mít štěstí a čemu se vyvarovat?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Pracovní horoskop na příští týden: V čem budete mít štěstí a čemu se vyvarovat?

Lenka Kučerová

24. září 2023 10:19

Ilustrační foto

Příští týden bude pro řadu znamení úspěšný. Podívejte se v našem horoskopu, v čem se vám bude dařit a čemu se naopak vyvarovat.

Beran (21. březen - 19. duben): Příští týden bude pro Berany nabízet příležitosti ke kreativnímu vyjádření. Můžete se cítit motivováni předvést své nápady a dovednosti kolegům. Mějte na paměti, že komunikace bude klíčem k úspěchu. Buďte otevření novým nápadům a spolupracujte s týmem.

Býk (20. duben - 20. květen): Býci budou mít příležitost prokázat svou odolnost a vytrvalost v práci. I když to může být náročné, trpělivost vás dovede daleko. Snažte se udržet pozitivní přístup a soustřeďte se na své cíle.

Blíženci (21. květen - 20. červen): Blíženci by měli být příští týden otevření novým možnostem a nápadům. Můžete se setkat s novými lidmi, kteří vám přinesou inspiraci. Dejte si pozor na komunikaci a sdílejte své myšlenky s ostatními. To může vést k zajímavým projektům.

Rak (21. červen - 22. červenec): Rakové by měli příští týden dbát na rovnováhu mezi prací a osobním životem. Můžete cítit tlak na pracovišti, ale nezapomínejte na své blízké. Snažte se najít způsob, jak skloubit své povinnosti a čas pro sebe.

Lev (23. červenec - 22. srpen): Lvové budou mít příležitost vyniknout v práci. Vaše schopnosti a sebevědomí budou na vrcholu. Můžete se stát lídrem ve svém týmu a získat uznání za své úspěchy. Buďte však také otevření nápadům ostatních.

Panna (23. srpen - 22. září): Panny by měly příští týden dbát na detaily a organizaci. Může se objevit spousta práce, kterou je třeba zvládnout. Snažte se být systematickými a efektivními. Plánování a rozvrhování si pomůže udržet stres na uzdě.

Váhy (23. září - 22. říjen): Váhy by měly příští týden uplatňovat své dovednosti v jednání a diplomacii. Můžete se ocitnout v situacích, kde je třeba řešit konflikty nebo dosahovat dohod. Buďte trpěliví a snažte se najít vyvážená řešení.

Štír (23. říjen - 21. listopad): Štíři by měli příští týden dát pozor na svoji intuici. Můžete mít schopnost odhalit skryté informace a tajemství, což vám může pomoci při řešení problémů v práci. Buďte však opatrní, abyste nebyli příliš přehnaně skeptičtí.

Střelec (22. listopad - 21. prosinec): Střelci by mohli příští týden toužit po dobrodružství a nových zkušenostech. Můžete se cítit inspirací k objevování nových oblastí ve své práci. Buďte otevření novým výzvám a nebojte se riskovat.

Kozoroh (22. prosinec - 19. leden): Kozorozi by měli příští týden uplatňovat svou praktičnost a cílený přístup k práci. Můžete dosahovat svých cílů, pokud budete disciplinovaní a organizovaní. Myslete na dlouhodobé plány a strategie.

Vodnář (20. leden - 18. února): Vodnáři by měli příští týden dbát na inovace a originalitu. Můžete přinést nové nápady a přístupy do své práce. Buďte kreativní a nebojte se vystupovat ze zaběhlých kolejí.

Ryby (19. února - 20. březen): Ryby by mohly příští týden potřebovat více času na odpočinek a péči o své pocity. Pracovní stres může být náročný, a proto je důležité mít rovnováhu mezi prací a osobním životem. Buďte opatrní na své zdraví a pohodu.
 

Nejnovější zprávy