Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Rodinný horoskop: Co vám na nadcházející víkend věští hvězdy?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rodinný horoskop: Co vám na nadcházející víkend věští hvězdy?

Lenka Kučerová

14. září 2023 9:45

Ilustrační foto

Víkend se blíží a pokud ještě nemáte plány, jak jej strávíte, mohl by vám náš horoskop napovědět, čemu byste se měli vyvarovat, či která aktivita by pro vás naopak byla ta nejvhodnější.

Beran (21. březen - 19. duben): O víkendu budete plní energie a nadšení. Venkovní aktivity jako rodinný piknik nebo sportování budou skvělým způsobem, jak tuto energii využít. Mějte na paměti potřeby rodiny a zapojte je do plánování víkendových aktivit.

Býk (20. duben - 20. květen): Víkend bude příležitostí k relaxaci a užívání si pohody. Zvažte společný filmový večer nebo návštěvu oblíbeného restauračního místa s rodinou. Užijte si dobré jídlo a pohodovou atmosféru.

Blíženci (21. květen - 20. červen): Blíženci budou komunikativní a plní zajímavých nápadů na víkendové zábavy. Můžete zvážit rodinnou hru, exkurzi nebo kreativní projekt, který vás spojí.

Rak (21. červen - 22. červenec): Věnujte o víkendu více pozornosti domácnosti a rodinnému životu. Domácí projekty a čas strávený s blízkými budou nyní prioritou. Můžete se také pokusit o společnou vaření.

Lev (23. červenec - 22. srpen): Lvové budou toužit po zábavě a pozornosti. Zvažte návštěvu zábavního parku nebo kulturní akce v okolí. Víkend bude plný smíchu a radosti.

Panna (23. srpen - 22. září): Věnujte o víkendu péči o zdraví a pohodu vaší rodiny. Společná procházka, jóga nebo zdravý vaření mohou být skvělými aktivitami. Ujistěte se, že všichni se cítí dobře.

Váhy (23. září - 22. říjen): Víkend bude ideálním časem pro rozptýlení konfliktů a udržení harmonie v rodině. Zkuste najít společný zájem nebo aktivitu, která vás spojí a podpoří vzájemné porozumění.

Štír (23. říjen - 21. listopad): Víkend vám nabídne hluboké a intenzivní zážitky. Možná budete chtít strávit čas v přírodě nebo se zaměřit na důležité osobní rozhovory s rodinou.

Střelec (22. listopad - 21. prosinec): Střelci budou toužit po dobrodružství a nových zážitcích. Vyzkoušejte něco nového společně s rodinou, jako je výlet do neznámého místa nebo provádění experimentů v kuchyni.

Kozoroh (22. prosinec - 19. leden): Víkend bude vhodný k plánování a organizaci. Zvažte společný projekt nebo cestu, která může posílit rodinné vazby. Pracujte společně na dlouhodobých cílech.

Vodnář (20. leden - 18. únor): Vodnáři budou chtít svobodu a nezávislost. Dejte svým blízkým dostatek prostoru, ale zároveň najděte čas na sdílení zážitků, které vás spojí.

Ryby (19. únor - 20. březen): Ryby budou kreativní a citlivé. Společné umělecké či hudební aktivity mohou přinést radost a harmonii do vašeho víkendu.

Nejnovější zprávy