Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Víkend je tady. Horoskop prozradí, co vás během něj čeká

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Víkend je tady. Horoskop prozradí, co vás během něj čeká

Lenka Kučerová

18. listopadu 2023 9:50

Ilustrační foto

Co vám přinesou nadcházející dva volné dny? To prozradí náš horoskop!

Beran (21. březen - 19. duben): Víkend vám přinese nové výzvy. Buďte otevření novým zážitkům a dejte prostor kreativitě. Možná budete překvapeni, kam vás nové příležitosti zavedou.

Býk (20. duben - 20. květen): Nastal čas na odpočinek a relaxaci. Věnujte se svým zájmům a najděte si čas na oddech. Vztahy mohou být nyní klíčové, takže si užijte společnost blízkých lidí.

Blíženci (21. květen - 20. červen): Víkend přinese komunikativní atmosféru. Buďte otevření novým lidem a názorům. Možná najdete inspiraci nebo nový pohled na něco, co vás dlouho zajímalo.

Rak (21. červen - 22. červenec): Zaměřte se na domov a rodinu. Víkend bude ideální pro úpravy a vylepšení prostoru, ve kterém žijete. Užijte si čas s blízkými a vytvořte harmonické prostředí.

Lev (23. červenec - 22. srpen): Oslovte svou tvůrčí stránku. Víkend je vhodný pro umělecké aktivity nebo projekt, na který jste dlouho neměli čas. Buďte odvážní a sledujte své srdce.

Panna (23. srpen - 22. září): Zaměřte se na sebe a své blaho. Víkend může přinést příležitosti pro osobní růst a seberozvoj. Hledejte rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Váhy (23. září - 22. říjen): Sdílejte své myšlenky s ostatními. Víkend bude příznivý pro sociální interakce a setkání s přáteli. Buďte otevření novým lidem a nechte se inspirovat.

Štír (23. říjen - 21. listopad): Hluboké myšlení a introspekce budou klíčové. Víkend může přinést pochopení vašich emocí a odhalení nových perspektiv. Uvolněte se a dejte prostor svým myšlenkám.

Střelec (22. listopad - 21. prosinec): Aktivujte svou dobrodružnou stránku. Víkend je ideální pro průzkum nových míst a zážitků. Dejte své energii volný průchod a užijte si vzrušující chvíle.

Kozoroh (22. prosinec - 19. leden): Zaměřte se na své cíle a plány do budoucna. Víkend může být vhodný pro organizaci a nastavení jasných priorit. Buďte produktivní, ale nezapomeňte si udělat i čas na odpočinek.

Vodnář (20. leden - 18. únor): Spojte se s přáteli a sdílejte své nápady. Víkend bude příznivý pro skupinové aktivity a společenské události. Můžete objevit nové možnosti a posílit své vztahy.

Ryby (19. únor - 20. březen): Uvolněte svou kreativitu a fantazii. Víkend může přinést inspiraci a nápady pro vaše umělecké projekty. Buďte otevření vnitřním impulsům a dejte svým snům prostor.

Nejnovější zprávy