Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Víkend klepe na dveře. Horoskop prozradí, co vás během něj čeká!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Víkend klepe na dveře. Horoskop prozradí, co vás během něj čeká!

Lenka Kučerová

21. září 2023 9:29

Ilustrační foto

Máte už na víkend plány? Podívejte se, co vám na nadcházející dva dny volna věští hvězdy!

Beran (21. březen - 19. duben): Víkend bude pro Berany plný energie a dobrodružství. Máte chuť vyrazit do přírody a objevovat nová místa? Můžete se setkat s novými lidmi, kteří vám otevřou nové perspektivy.

Býk (20. duben - 20. květen): Víkend bude pro Býky časem odpočinku a relaxace. Zkuste si užít klidný víkend doma nebo s rodinou. Můžete se také věnovat svým zálibám a kreativním aktivitám.

Blíženci (21. květen - 20. červen): Víkend přinese Blížencům spoustu komunikace a socializace. Můžete se setkat s přáteli nebo se zapojit do zajímavých konverzací. Nezapomeňte také na své vlastní myšlenky a nápady.

Rak (21. červen - 22. červenec): Pro Raky bude víkend časem pro rodinnou pohodu. Můžete si užít čas s blízkými a vytvořit teplé a harmonické prostředí doma. Starostlivost o své blízké vám přinese radost.

Lev (23. červenec - 22. srpen): Lva čeká energický víkend plný aktivit. Můžete se zapojit do sportu nebo fyzických aktivit, které vám přináší radost. Mějte se rádi a buďte hrdí na své úspěchy.

Panna (23. srpen - 22. září): Víkend bude pro Panny časem pro seberealizaci a sebepoznání. Zaměřte se na své cíle a plány do budoucna. Můžete také najít inspiraci v knihách nebo vzdělávacích aktivitách.

Váhy (23. září - 22. říjen): Víkend přinese Váhám harmonii a rovnováhu. Můžete se věnovat vztahům a komunikaci s ostatními. Je vhodný čas na vyjasnění nejasností a na dohody.

Štír (23. říjen - 21. listopad): Pro Štíry bude víkendem časem pro tajemství a hluboké myšlenky. Můžete se zaměřit na svou intuici a sebepoznání. Možná objevíte něco nového ve svém nitru.

Střelec (22. listopad - 21. prosinec): Víkend bude pro Střelce časem pro dobrodružství a objevování nových míst. Můžete se vydat na krátký výlet nebo prozkoumávat nové aktivity. Buďte otevření novým zážitkům.

Kozoroh (22. prosinec - 19. leden): Kozorohové budou mít víkend plný pracovních záležitostí a povinností. Mějte trpělivost a důkladně plánujte svůj čas. Vaše úsilí bude odměněno.

Vodnář (20. leden - 18. únor): Víkend bude pro Vodnáře časem pro sociální aktivitu a sdílení myšlenek s ostatními. Můžete se zapojit do společenských událostí a setkání s přáteli.

Ryby (19. únor - 20. březen): Pro Ryby bude víkendem časem pro intuici a kreativitu. Můžete se věnovat umění, hudbě nebo meditaci. Poslouchejte své niterné pocity a nechte se inspirovat.

Nejnovější zprávy