Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Víkendový horoskop: Co si pro vás nachystaly hvězdy?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Víkendový horoskop: Co si pro vás nachystaly hvězdy?

Lenka Kučerová

4. listopadu 2023 10:44

Ilustrační foto

Odstartoval nový víkend a my už víme, co vám přinese. Podívejte se na náš horoskop, co si pro vás tyto volné dny připravily.

Beran (21.3. - 19.4.): Víkend přináší Beranům energii a odhodlání. Je to ideální čas na zahájení nových projektů a dobrodružství. Vaše sebejistota bude na výšku, což vám pomůže překonat výzvy. Buďte otevření novým zážitkům a dejte šanci náhodě.

Býk (20.4. - 20.5.): Býci budou chtít víkend věnovat odpočinku a pohodlí. Relaxace a čas strávený doma s rodinou nebo blízkými přáteli vám udělá dobře. Můžete si také dopřát výborné jídlo a příjemné chvíle v luxusu.

Blíženci (21.5. - 20.6.): Blíženci, mějte oči otevřené pro nové příležitosti a zajímavé lidi, kteří by se vám mohli objevit na cestách. Víkend může přinést inspiraci a nové poznatky. Buďte otevření komunikaci a sdílení.

Rak (21.6. - 22.7.): Raci by mohli víkend věnovat svému vnitřnímu světu a emocím. Je vhodný čas na meditaci, reflexi a relaxaci. Mějte na paměti své potřeby a dejte si čas na péči o sebe.

Lev (23.7. - 22.8.): Levové budou tento víkend plní energie a touhy po zábavě. Můžete se těšit na společenské události a setkání s přáteli. Bude to skvělý čas na oslavu a radost.

Panna (23.8. - 22.9.): Panny by mohly využít víkend k organizaci a plánování. Je vhodný čas na řešení praktických záležitostí a uklidnění svého prostoru. Důkladná práce vám přinese uspokojení.

Váhy (23.9. - 22.10.): Váhy, tento víkend se zaměřte na harmonii a rovnováhu ve svém životě. Můžete se pokusit najít kompromis ve vztazích a vyvarovat se konfliktům. Je to také skvělý čas na umění a kreativitu.

Štír (23.10. - 21.11.): Štíři by měli být tento víkend ostražití a důkladní. Můžete narazit na nové informace nebo situace, které vyžadují vaši pozornost. Buďte trpěliví a připraveni na změny.

Střelec (22.11. - 21.12.): Střelci se mohou těšit na dobrodružství a nové zážitky. Víkend je ideální pro cestování a objevování nových míst. Můžete se také zapojit do sportovních aktivit a tělesné aktivity.

Kozoroh (22.12. - 19.1.): Kozorohové by měli tento víkend zaměřit na své cíle a plány do budoucnosti. Můžete udělat kroky ke svým ambicím a pracovat na svých projektech. Pracovní úspěch je na dosah.

Vodnář (20.1. - 18.2.): Vodnáři by mohli tento víkend věnovat čas svým přátelům a sociálním aktivitám. Můžete se účastnit společenských událostí a být středem pozornosti. Sdílení radosti s ostatními vám přinese potěšení.

Ryby (19.2. - 20.3.): Ryby, víkend je vhodný pro relaxaci a kreativitu. Můžete se věnovat uměleckým aktivitám, hudbě nebo tvoření. Tento čas také podpoří vaši intuici a duchovní růst.
 

Nejnovější zprávy