Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Víkendový horoskop: Co vás čeká během blížícího se volna?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Víkendový horoskop: Co vás čeká během blížícího se volna?

Lenka Kučerová

22. února 2024 20:32

Ilustrační foto

Víkend se blíží a my už víme, co vás během něj čeká. Vám to prozradí náš nový horoskop.

Pro Vodnáře: O víkendu se budete cítit neobyčejně kreativní a inspirativní. Můžete objevit nové způsoby vyjádření svého umění nebo si užít tvůrčí projekty s přáteli. Nechte svou mysl volně proudit a nebojte se vyjádřit své myšlenky. Ve vztazích se otevřete novým zážitkům a nechte se unést vášnivými emocemi.

Pro Ryby: Víkend bude pro vás časem intenzivního sebereflexe a hlubokého duchovního spojení. Udělejte si čas na meditaci, kontemplaci nebo relaxaci v přírodě. Budete mít tendenci vnímat věci hlouběji než obvykle a můžete objevit nové vhledy do sebe sama a do světa kolem vás. Ve vztazích se snažte být empatickými a porozumět potřebám svých blízkých.

Pro Berana: O víkendu můžete zažít náhlé impulsy a nadšení k dobrodružství. Je vhodný čas pro podnikání spontánních akcí a objevování nových míst. Můžete se cítit odvážně a nezávisle, takže využijte tento čas k prozkoumání svého okolí a nových možností. Ve vztazích buďte otevření novým zážitkům a užívejte si společnost těch, kteří vás inspirují.

Pro Býka: O víkendu se můžete cítit stabilní a pohodlně ve svém prostředí. Udělejte si čas na relaxaci a užívejte si příjemného času doma nebo s blízkými. Můžete se cítit touhu po luxusu a pohodlí, takže si dopřejte malé potěšení nebo si udělejte čas na své oblíbené záliby. Ve vztazích projevte svou lásku a péči k těm, na kterých vám záleží.

Pro Blížence: Víkend bude pro vás časem komunikace a interakce s ostatními. Můžete se cítit přitahováni k novým lidem a zážitkům, takže využijte tento čas k setkávání s přáteli nebo poznávání nových zajímavých osobností. Budete mít sklony k hlubokým rozhovorům a sdílení myšlenek, což vám může přinést nové poznatky a perspektivy. Ve vztazích se snažte být otevření a komunikativní.

Pro Raka: Víkend bude pro vás časem emocionálního naladění a soustředění se na své pocity. Můžete se cítit citlivější než obvykle a mít potřebu vyjádřit své emoce. Dopřejte si čas na péči o sebe a uvolnění se od stresu. Můžete si užít relaxaci doma nebo si dopřát čas s rodinou a blízkými. Ve vztazích buďte otevření a sdílejte své pocity s těmi, kterým důvěřujete.

Pro Lva: O víkendu můžete zažít vzrušení a energii k vyjádření sebe sama. Je vhodný čas pro projevování své kreativity a sebevyjádření prostřednictvím uměleckých aktivit nebo zábavy. Můžete se cítit odvážně a sebejistě, takže nebojte se ukázat světu své jedinečné talenty. Ve vztazích se snažte být pozorní a vnímaví k potřebám svých blízkých.

Pro Panny: Víkend bude pro vás časem praktických úkolů a organizace. Můžete se cítit motivováni k úklidu a řešení nevyřešených záležitostí. Využijte tento čas k plánování a efektivnímu využívání svého času. Můžete si také udělat čas na péči o své zdraví a pohodu. Ve vztazích buďte podporující a vstřícní k potřebám svých blízkých.

Pro Váhy: O víkendu se budete cítit vyváženě a harmonicky. Je vhodný čas pro udržování rovnováhy mezi prací a odpočinkem, stejně jako mezi sociálními interakcemi a samotou. Dopřejte si čas na užívání krásných věcí kolem sebe a vychutnávejte si příjemné chvíle s přáteli a rodinou. Ve vztazích se snažte být diplomatickými a vyváženými.

Pro Štíry: Víkend bude pro vás časem hlubokého introspektivního zkoumání. Můžete se cítit silně spojeni se svou intuicí a chtít prozkoumat své nitro. Dopřejte si čas na meditaci, reflexi a sebereflexi. Můžete objevit nové vhledy do sebe sama a do svého života. Ve vztazích buďte otevření a upřímní k sobě i k druhým.

Nejnovější zprávy