Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Víkendový horoskop: Září mohlo být všelijaké, ale říjen přinese nové naděje

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Víkendový horoskop: Září mohlo být všelijaké, ale říjen přinese nové naděje

Andrea Malá

29. září 2023 16:16

Podzim, ilustrační fotografie.

Počasí tomu sice ještě nemusí úplně nasvědčovat, ale podzim je v plném proudu, vždyť se září o víkendu překlopí do října. Pokud se vám uplynulé týdny úplně nepovedly, nezoufejte. Nový kalendářní měsíc jistě přinese novou naději. 

Víkend by mohl být pro Berany náročnější než obvykle. Mohou se cítit unavení a rozptýlení, ale vězte, že nepůjde o nic vážného. Býci se budou cítit silně a sebevědomě a projeví se u nich zájem objevovat nová místa a nové věci. Blížence čeká setkání s někým novým a inspirativním, kdo je podpoří v tom, aby si splnily své sny a plány proměnili ve skutečnost. 

Raci by neměli zapomenout podělit se o plány s rodinou a přáteli, kteří mohou poskytnout užitečné rady a podporu. Pro Lvy bude víkend plný emocí a hlubšího rozhovoru. Pannám se bude zdát, že musí mít všechno pod kontrolou, přesto by neměli zapomenout na odpočinek a relax.

Váhy se nesmí bát říct lidem kolem sebe, co od nich potřebují, aby si mohli užít volný čas tak, jak se jim zlíbí. Štíři ucítí velkou potřebu být kreativní a vyjádřit se skrze nějakou formu umění. Střelci se musí zaměřit na vztahy s lidmi, mohou být totiž nějaké, které dlouho zanedbávali. 

Pro Kozorohy bude důležité, aby se vyhnuli stresovým situacím a soustředili se na své zdraví a pohodu. Víkend bude plný příležitostí pro kreativní nápady a projekty Vodnářů. Rybám nastane ideální čas na propojení s blízkými a vytvoření silnějších vztahů. 

Nejnovější zprávy