Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Vztahový horoskop na tento týden: Co byste měli vám a vašemu partnerovi dopřát?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vztahový horoskop na tento týden: Co byste měli vám a vašemu partnerovi dopřát?

Lenka Kučerová

19. září 2023 10:58

Ilustrační foto

Vztahy jsou věc krásná, ale složitá. V jejich zvládání by vám ale tento týden mohl pomoci náš horoskop. Podívejte se, co vám či vašemu partnerovi věští hvězdy.

Beran (21. 3. - 19. 4.): Tento týden bude pro Berany plný energie a vášně. Vztahy mohou kvést, pokud se dokážete otevřít a sdílet své city s partnerem. Buďte otevření novým zážitkům a nechte se unést spontaneitou.

Býk (20. 4. - 20. 5.): Býci budou tento týden chtít více stability ve svých vztazích. Je čas komunikovat o dlouhodobých plánech a cílech. Partnerství potřebují pevný základ, aby mohla růst.

Blíženci (21. 5. - 20. 6.): Blíženci budou tento týden komunikativní a zvědaví. Pokuste se více naslouchat svému partnerovi a věnovat pozornost jejich potřebám. Otevřená a upřímná komunikace povede k harmonickým vztahům.

Rak (21. 6. - 22. 7.): Raci by mohli mít tendenci být citliví a emocionální. Je důležité dát najevo své city a zároveň být trpěliví s partnerem. Tento týden je vhodný pro posilování emocionálního spojení.

Lev (23. 7. - 22. 8.): Lvové budou tento týden toužit po uznání a pozornosti. V partnerství buďte štědří se slovy uznání a ocenění. Důležité je, aby se oba cítili vážení.

Panna (23. 8. - 22. 9.): Panny budou tento týden praktické a organizované. Zaměřte se na detaily ve vztahu a snažte se najít řešení pro stávající problémy. Pracovitost může vést k větší harmonii.

Váhy (23. 9. - 22. 10.): Váhy touží po rovnováze a harmonii ve vztahu. Tento týden se snažte najít společné zájmy a aktivity, které budou oba partnery bavit. Rovnováha je klíčem k šťastným vztahům.

Štír (23. 10. - 21. 11.): Štíři mohou tento týden prožívat silné emoce a vášnivé chvíle ve vztahu. Buďte otevření svým touhám a dejte partnerovi najevo svou vášeň. Emoční spojení může být velmi intenzivní.

Střelec (22. 11. - 21. 12.): Střelci budou tento týden toužit po dobrodružství a nových zážitcích. S partnerem můžete naplánovat výlet nebo novou aktivitu, která vás spojí a přinese vzrušení.

Kozoroh (22. 12. - 19. 1.): Kozorohové budou tento týden pracovití a zodpovědní. Je důležité najít čas pro své vztahy a nezapomínat na romantiku. Můžete si naplánovat společný čas, který vám oběma prospěje.

Vodnář (20. 1. - 18. 2.): Vodnáři budou tento týden nezávislí a svobodomyslní. Je důležité respektovat svou i partnerovu svobodu a dávat si prostor pro osobní růst. Otevřenost a komunikace jsou klíčem.

Ryby (19. 2. - 20. 3.): Ryby budou tento týden citlivé a empatické. Snažte se naslouchat své intuici a vcítit se do potřeb partnera. Emoční podpora a porozumění budou klíčem k harmonickým vztahům.

Nejnovější zprávy