Agáta Hanychová

Agáta Hanychová je influencerka, moderátorka a někdejší modelka, která do světa šoubyznysu výrazně nakoukla i díky rodinným vazbám. Je totiž dcerou populární herečky Veroniky Žilkové. Hanychová je rozvedená a má tři děti se třemi různými partnery, přičemž ve dvou případech šlo o slavné osobnosti. Velký úspěch slaví na sociálních sítích, na Instagramu ji sleduje přes 380 tisíc uživatelů.

Hanychová se narodila 28. dubna 1985 v Praze do rodiny herečky Veroniky Žilkové a reklamního režiséra Jiřího Hanycha. Veřejnosti se poprvé představila v roce 2005, kdy se stala druhou vicemiss České republiky. Později se opakovaně objevovala na televizní obrazovce jako moderátorka, naposledy v pořadu Holčičky na TV Barrandov. 

Hanychová je rozvedená, jejím manželem byl mezi lety 2013 až 2020 herec a bavič Jakub Prachař. Ten je otcem prostředního z jejích tří dětí, dcera Mia se narodila v září 2017. Tou dobou už měla influencerka syna Kryšpína, jehož otcem je někdejší hráč amerického fotbalu Mirek Dopita. Loni navázala Hanychová vztah s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, v dubnu spatřilo světlo světa dcera Rozárka. Přesto se pár v září 2023 rozešel. 

Související články