Jaromír Soukup

Jaromír Soukup je podnikatel, miliardář, mediální magnát a televizní moderátor. Proslavil se především jako generální ředitel TV Barrandov, kde v posledních letech moderuje většinu původních pořadů. Je rozvedený a má tři děti se dvěma ženami, jednou z nich je jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová. 

Soukup se narodil 22. února 1969 v Mariánských Lázních. V roce 1993 absolvoval Právnickou fakultu, ještě předtím ale začal s podnikáním. Konkrétně založil mediální agenturu Médea a položil základy svého mediálního impéria. V roce 2012 zakoupil TV Barrandov, stal se jejím generálním ředitelem a o několik let později se začal objevovat na obrazovce jako moderátor. Mimo jiné vedl exkluzivní rozhovory s tehdejším prezidentem Milošem Zemanem.

Soukup je rozvedený, s bývalou manželkou Monikou má syna Lukáše a dceru Natálii. Vztah v minulosti udržoval také s populární herečkou Kateřinou Brožovou. V roce 2022 navázal vztah s influencerkou Agátou Hanychovou, následně se jim v dubnu 2023 narodila dcera Rozárka. Od září 2023 už netvoří pár, rozchod oznámila Hanychová. 

Související články