Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Babiš zavítal mezi "magory" do Rakouska: Překvapivé setkání s "Terminátorem" Arnoldem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Babiš zavítal mezi "magory" do Rakouska: Překvapivé setkání s "Terminátorem" Arnoldem!

Andrea Malá

22. ledna 2024 9:55

Andrej Babiš se setkal s Arnoldem Schwarzeneggerem.

Expremiér Andrej Babiš sice označil Rakušany za "magory", přesto v posledních dnech zavítal do sousední země. A setkal se s legendárním akčním hercem Arnoldem Schwarzeneggerem, který měl přitom v minulém týdnu sám problémy. 

Babiš si ve středu na plénu Poslanecké sněmovny stěžoval na sousedy, že umožnili Zeleným vládě zdržet výstavbu dálnice, která má na společné hranici navazovat na českou D3. "Vykašlali se na to. Proč? Protože mají ty Zelené ve vládě, ti magoři," řekl předseda opozičního hnutí ANO. Proto všechny překvapilo, když se do Rakouska následně vydal.

A jak v neděli informoval, setkal se tam s legendou akčního filmu. "Člověk, který se dostal na vrchol ve všem, do čeho se pustil. Bylo mi opravdu ctí seznámit se díky mým rakouským přátelům s Arnoldem Schwarzeneggerem. Doporučuju si pustit na Netflixu trilogii Arnold, fakt úžasný životní příběh," napsal expremiér na facebooku.

Schwarzeneggera ve středu, tedy ve stejný den, kdy Babiš řečnil, na tři hodiny zadrželi němečtí celníci na mnichovském letišti, protože na cestě do Rakouska nepřiznal, že má u sebe luxusní hodinky. Podle zdroje CBS se Schwarzenegger snažil clo zaplatit na místě, ale čtečka platebních karet nefungovala. 

Hodinky nakonec herec vydražil na aukci pro dobrou věc. Na zakázku vyrobený stroj za 270 tisíc eur (zhruba 6,5 milionu Kč) vydražil multimilionář Ösi Klemens Hallmann, podnikatel a manžel modelky Barbary Meierové.

Nejnovější zprávy