Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Český řetězec oznámil, že ZAVÍRÁ všechny prodejny!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Český řetězec oznámil, že ZAVÍRÁ všechny prodejny!

Jana Procházková

25. června 2024 13:12

Zavíráme, píše na svém webu síť prodejen OKAY.

Známý prodejce elektroniky a nábytku Okay, který čelí finančním potížím, oznámil na svých českých a slovenských webových stránkách, že 4. července ve 20:00 uzavře své prodejny. Přesto to nemusí být definitivní konec.

Nyní na svých webových stránkách oznamují uzavření všech obchodů. „Zavíráme – všechno musí pryč!" uvádějí na webových stránkách a lákají na „likvidační ceny". Ve skutečnosti to nemusí být definitivní konec sítě OKAY na českém a slovenském trhu, ale jen marketingový tah.

Slovenský server Topky nedávno informoval o tom, že se síť prodejen OKAY elektro potýká s finančními problémy. Vzhledem k tomu, že se jim nepodařilo stabilizovat svou finanční situaci nalezením investora, jsou nuceni propouštět a postupně uzavírat některé své pobočky v České republice a na Slovensku.

Jak uvedl také portál živé.sk, může jít o klamavou kampaň zaměřenou na přilákání zákazníků do obchodů. Někteří zákazníci na sociálních sítích uvádějí, že ceny v obchodech neodpovídají „likvidačním" výprodejům. Oslovené obchody navíc tvrdí, že budou pokračovat v provozu. Jeden z obchodů uvedl, že po 4. červenci dočasně zavře a poté znovu otevře.

Tato taktika byla již několikrát použita, kdy některé prodejny oznámily uzavření k určitému datu, ale po několika dnech opět otevřely.

Nejnovější zprávy