Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Smutek na Hradě! První dáma potvrdila smrt milované kočky Micky

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Smutek na Hradě! První dáma potvrdila smrt milované kočky Micky

Andrea Malá

20. dubna 2024 8:45

Eva Pavlová

Prezidentský pár potvrdil, že jeho domácnost má nyní o jednoho člena méně. Dvanáctiletá kočka Micka podlehla zdravotním potížím, o nichž první dáma Eva Pavlová informovala během minulého týdne. 

"Micka odešla s pohlazením v naší blízkosti," napsala Pavlová ve středu večer na facebooku.

Lidem připomněla, že mazlíčci jsou tu pro lidi jako parťáci každý den. "Čekají s věrností a láskou, až se vrátíme z práce. Jsou s námi pouze po omezený čas. I když jsme unavení a není nám do skoku, nezapomínejme, že jejich čas s námi se počítá nespravedlivě rychleji. Když přijdou, tak je to radost, když odejdou, cítíme obrovský smutek a prázdno. Provází nás životem, jsou pro nás jistými terapeuty," uvedla.

"Měli jsme to štěstí žít se třemi skvělými parťáky, zvířecími dětmi, Jorkšírkou Kiki (14), Bobem (9) a Mickou (12). Milovali jsme je a oni nám tu náklonnost vraceli, jak mohli. Jejich odchod nám vždy zanechal šrámy na duši," pokračovala první dáma.

"Nezapomínáme ani na nikoho z blízkých, kteří nás opustili. Jsou stále nějakým způsobem s námi. Přeji všem, aby nám život přinášel co nejvíce těch pěkných chvil," dodala Pavlová. 

Nejnovější zprávy