Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Od Agáty Hanychové k Denise Nesvačilové! Známý muž se opět našel

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Od Agáty Hanychové k Denise Nesvačilové! Známý muž se opět našel

Lenka Kučerová

4. února 2024 9:07

Agáta Hanychová Video

Rozchod s miliardářem Jaromírem Soukupem nebyl loni v případě Agáty Hanychové jediným. Skončila také její dlouholetá spolupráce s asistentem Josefem Koudelkou. Právě tomu se už ale podařilo najít náhradu. 

Loni na podzim přišel u Hanychové nejprve rozchod se Soukupem a pak rozchod s Koudelkou, který ale rovnou avizoval, že by v oboru rád pokračoval. Nejprve se objevily informace, že asistuje influencerce Dominice Myslivcové. Nyní padlo další jméno...

Třaskavý konec osobního vztahu má za sebou i jeho nová zaměstnavatelka Denisa Nesvačilová. Asi nikdo nemohl zapomenout na její účast v milostném trojúhelníku s Petrem Kolečkem a Anetou Vignerovou, která nakonec dostala režiséra před oltář.

"Denisa je skvělá holka," sdělil Koudelka webu expres.cz a potvrdil spolupráci. Nechtěl ale přesně specifikovat, v čem bude spočívat. "Mám ji rád jako člověka, rozuměli jsme si lidsky jako kamarádi, a proto jsme se spojili i pracovně," vysvětlil. 

Ani herečka nemá důvod nic tajit. "Mám nového manažera. Těším se," prohlásila podle zmíněného serveru. Evidentně si Josef udělal prací pro Hanychovou dobrou reklamu. 

Nejnovější zprávy