Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Adele oznámila koncerty na dohled od Česka! Kde bude v létě vystupovat?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Adele oznámila koncerty na dohled od Česka! Kde bude v létě vystupovat?

Andrea Malá

3. února 2024 13:25

Adele

Britská zpěvačka Adele letos po osmi letech opět vystoupí v kontinentální Evropě, oznámila to ve středu na svém instagramovém profilu. Fanoušci budou muset vyrazit do německého Mnichova, kde v úvodu srpna proběhnou hned čtyři koncerty. 

Konkrétně proběhnou ve dnech 2.,3., 9. a 10. srpna, jde o pátky a soboty. Slavná zpěvačka přitom přiznala, že původně neměla žádné jiné plány s výjimkou koncertů v londýnském Hyde Parku a americkém Las Vegas. 

Podle Adele byla lokalita v Bavorsku vybrána vcelku náhodně, nicméně ji láká například s velkými sportovními akcemi, které v lednu proběhnou. "Hned po (fotbalovém) Euru? Anglie do toho! A s olympiádou za rohem?" napsala na instagramu.

"Nehrála jsem v Evropě od roku 2016," připomněla několikanásobná držitelka ceny Grammy. "Neumím si představit lepší způsob trávení léta a konec této krásné části života a kariéry než koncerty blíž domovu během tak vzrušujícího léta," dodala. 

Pětatřicetiletá Adele, vlastním jménem Adele Laurie Blue Adkins, vydala poslední album 30 v roce 2021. Šlo o její čtvrtou studiovou nahrávkou, přičemž si za každou z nich si odnesla alespoň nějakou prestižní cenu. Kromě Grammy má ve sbírce i Oscara či britskou Brit Award. 

Nejnovější zprávy