Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Adriana Brabencová a hejty: Svěřila se o nenávisti a orálním potěšení s Oliverem

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Adriana Brabencová a hejty: Svěřila se o nenávisti a orálním potěšení s Oliverem

Veronika Jirásková

27. října 2023 6:48

Adriana Brabencová (influencerka) Video

Adriana, kterou televizní diváci měli příležitost sledovat na Kanárských ostrovech, se před týdnem vrátila z Love Islandu, kde musela s Oliverem opustit vilu jako pár s nejmenšími nadějemi na lásku venku v očích Matěje a Natálie. Nyní se rozhodla pustit do zodpovídání dotazů svých fanoušků na sociálních sítích, a věřte, že má o čem vyprávět, co vás bude zajímat!

Minulý pátek se Adriana Brabencová (21) vrátila do Česka spolu s dalšími vypadlíky Oliverem Průchou a Matějem Otepkou. Po odchodu z reality show Love Island 2023 fanoušci netrpělivě vyhlíželi společnou fotku Adriany a Olivera, kteří se stali ve svých očích nejméně oblíbeným párem.

A jaké byly jejich první činy v letadle a kroky na letišti? Adriana nezapomněla na své selfie z paluby letadla a sdělila fanouškům, že každá mince má své dvě strany. Oliver se na druhou stranu rozhodl nahrát veselé selfie se svým kolegou Matějem. Po příletu na letiště se v kvůli tlaku fanoušků nechal zlákat k natočení videa, jak společně prochází exitem.

Láska u této dvojice zůstala na Love Islandu, tak krátce až jepičí život vztah ze soutěže má. Od té doby se ale dvojice společně nikde neukázala. Jak Oliver na svém instagramu uvedl, nyní si s Adrianou musí srovnat myšlenky. Ta už si je zřejmě ale srovnala již v letadle. Adriana se rozhodla odpovídat na dotazy fanoušků, v jejím případě i těch odporných hejterů.

Jaké to je vrátit se do reality? „Přijela jsem domů, zapnula jsem telefon. Myslela jsem, že mi v té ruce exploduje a vůbec jsem nechápala, co se děje. Když jsem začala otevírat zprávy, články, říkala jsem si jen: Co to je?“ uvedla Adriana s tím, že se nejdříve zhrozila.

„Musím říct, že čím víc jsem doma, tím víc si uvědomuji, jak lidé dokážou být zlí a sprostí na mladého člověka, který šel do reality show, kde jsou dramata,“ doplnila Adriana. A smála se konspiračním teoriím, které někteří lidé vytrvalé šíří na sociálních sítích.

Otázka na tělo: Jak to bylo s Oliverem v šatně? „S Olím jsme po návratu samozřejmě také furt v kontaktu, jsme ve spojení, podporuje mě, stojí při mně, za což jsem mu vděčná. A co se bude dít dál, na to si počkejte, ale žádná šatna. Už žádná šatna,“ zdůraznila něžně jednadvacetiletá influencerka, která měla na mysli záběry z šatny, kde svými ústy uspokojila pohledného modela.

Na závěr se nevyhla ani otázce ohledně svých citů k Luovi. Na tuto otázku reagovala tím, že sdílela společnou černobílou fotografii s Luem a jednoduše napsala "Ano". Kromě toho Adriana také přiznala, že její největší fanoušci v show byli Adam a Venis, a s tímto duem měla prý ve vile nejvíce emocionální spojení.

Adriana Brabencová (influencerka) Video 16 Otevřít galerii

Nejnovější zprávy