Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Veliká senzace v Love Islandu: Hlas lidu pomohl k návratu Lua do vily

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veliká senzace v Love Islandu: Hlas lidu pomohl k návratu Lua do vily

Nikola Horáková

23. září 2023 13:02

Šťastný návrat Lu Jambora do Love Islandu

Fanoušci Love Islandu nemohou uvěřit, co se stalo. Lidmi oblíbený Lu, který tvoří pár s Adrianou Brabencovou, byl před více než týdnem ze soutěže vyřazen. V šoku byla nejenom Adriana, ale i fanoušci a žádali tak o jeho návrat, dokonce byla sepsána petice. Lu se nakonec vrátil a jeho návrat byl skutečně dojemný. 

Adriana Brabencová po vyřazení Lu Jambora, se kterým tvořila pár a byla do něho velmi zamilovaná, věřila na zázraky. I když podstoupila párování s ostatními kluky ve vile, nevybrala si nikoho a dal jasně najevo komu její srdce patří. 

Diváci věřili v zázrak společně s Adrianou a volali po návratu Lua do vily. Po několika dnech byla dokonce sepsána petice a lidé chtěli jít demonstrovat před TV Nova. To vše dopomohlo k tomu, že se oblíbený fešák ze Slovenska do vily nakonec vrátil a návrat byl skutečně dojemný. 

Adriana už stála u ohniště připravená, že vilu opustí, když s nikým nevytvořila pár, ale pak se to stalo. Na balkóně se objevil Lu a zazpíval Adrianě píseň. Tento moment dojal nejenom samotnou Adrianu, ale také všechny ve vile a spoustu fanoušků u televizních obrazovek. 

„Přemýšlím, jestli jsem za 15 let působení v různých TV formátech zažila takové “šílenství”, jako když z vily odešel Lu! Stovky a stovky zpráv a otázek, petice, dokonce svolávání demonstrace před TV Nova? Je neskutečné, jaké emoce dokázal Lu rozbouřit a stal se doslova fenoménem letošní sezóny!! Ale pojďme si říct, že to ještě není výhra… oba dva jsou opět na začátku své cesty a musí na svém vztahu ještě hodně pracovat! Budeme jim držet palce, stejně jako ostatním," svěřila se svými pocity a dojmy moderátorka Zorka Hejdová.

Nejnovější zprávy