Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Agáta Hanychová a "její" Mirkové? Kopačky i svatba navzdory výsměchu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová a "její" Mirkové? Kopačky i svatba navzdory výsměchu!

Andrea Malá

5. ledna 2024 12:19

Agáta Hanychová a Mirek Dopita Video

Agáta Hanychová zase jednou všechny překvapila, protože tak turbulentní rok 2023 ani od ní nikdo nečekal. Podle maminky Veroniky Žilkové během něj dostala kopačky, ale z rozpadu vztahu se oklepala a nakonec si vzala muže, který by něčemu takovému ještě před rokem rozhodně nevěřil. 

Agáta Hanychová by si loni směrem k partnerovi vystačila s jedním jediným oslovením, ačkoliv vystřídala hned dva. Mirku mohla říkat Jaromíru Soukupovi i Mirku Dopitovi. Právě druhý jmenovaný se s ní na konci roku oženil, ačkoliv před dvanácti měsíci by se podle svých slov podobnému scénáři vysmál.

"Kdyby mi někdo na začátku roku řekl, že to bude tak, jak to je teď, a budu s Aguš, vysmál bych se mu a řekl, že je to nereálné," řekl časopisu Story. "Jenže pak se odehrála spousta věcí a tohle je výsledek," konstatoval. 

Hanychová oznámila rozchod se Soukupem teprve počátkem září, přesto věci následně nabraly tak rychlý spád, že se po Vánocích vdávala. Dopita ozřejmil, jak to s obnovením jejich vztahu po mnoha letech bylo.

"To rozhodnutí padlo na konci prázdnin a nebylo rozhodně spontánní, jak si mnozí myslí. Promysleli jsme si to dopředu. Už v tom byly děti a plno jiných okolností a jsem rád, že to tak dopadlo," svěřil se. 

Nejnovější zprávy