Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Agáta Hanychová a Mirek Dopita mají nečekaného fanouška! Kdo je podpořil?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová a Mirek Dopita mají nečekaného fanouška! Kdo je podpořil?

Andrea Malá

5. října 2023 15:41

Agáta Hanychová s Mirkem Dopitou

Agáta Hanychová fanouškům dávkovala novinky z osobního života. Nejprve oznámila, že je zadaná, až pak odhalila identitu staronového přítele. Je jím Mirek Dopita, otec jejího syna Kryšpína. I on má za sebou velmi turbulentní období. 

Dopitovi se přihodilo něco podobného jako jeho bývalé a zároveň současné partnerce. Poslední vztah se mu rozpadl, na zlou krev mezi ním a manželkou to ale po letech provozování hotelu na Bali nevypadá.

"Jsem ráda, že to potvrdili," řekla Tereza serveru expres.cz se zdůvodněním, že je to správné hlavně kvůli Kryšpínovi. "A osobně mě těší, že je o Mirka postaráno," pokračovala žena, která se přes neúspěch manželství evidentně dokázala přenést.

Samozřejmě se našli lidé s odlišným názorem, podle kterých nemá smysl obnovovat něco, co už jednou nevyšlo. Tereza takový názor nesdílí, i když se prý takové reakce daly čekat. "Tohle byl dobrý tah z obou stran," konstatovala. 

Předcházely mu ale týdny plné napětí, stále to totiž je teprve měsíc, co Hanychová oficiálně oznámila rozchod s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, otcem několikaměsíční dcery Rozárky. Soukup se nechal slyšet, že na rozdíl od bývalé partnerky nikoho nového nehledá.

Nejnovější zprávy