Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Agáta Hanychová a Mirek Dopita: ROZCHOD na spadnutí?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová a Mirek Dopita: ROZCHOD na spadnutí?!

Andrea Malá

3. listopadu 2023 8:51

Agáta Hanychová a Mirek Dopita Video

Agáta Hanychová už zase lituje toho, co udělala? Trochu to tak vypadá. Objevily se totiž zajímavé informace o jejím vztahu s Mirkem Dopitou. Zajímavá slovo dokonce přinesla sama dcera Veroniky Žilkové. 

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup tvořili pár ještě v létě, před dvěma měsíci oznámili rozchod. Málokdo pak čekal, že se jeden nebo druhý rychle požene do nového vztahu. Jenže influencerka všechny překvapila návratem k bývalému partnerovi.

Konkrétně to dala po letech opět dohromady s Mirkem Dopitou, otcem syna Kryšpína. Lásku ukázali před časem na sérii zamilovaných fotografií. Nyní to ale už tak růžově nevypadá.

Modelka a moderátorka přiznala, že nežijí pod jednou střechou. "Mirek s námi nebydlí, občas u nás je. Nemůžu říct, že jsem bláznivě zamilovaná. Jsem ráda, že mi se vším pomáhá, cítím se bezpečně," svěřila se serveru super.cz. 

Podle informací webu expres.cz může být dokonce na spadnutí rozchod. "Agáta si začíná už pomalu připravovat půdu pro zpátečku, protože cítí, že udělala velkou chybu s tím návratem. Teď akorát neví, jak to udělat," uvedl zdroj zmíněného portálu. 

Nejnovější zprávy