Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Agáta Hanychová a nová víčka: Nemocná odešla z kliniky s nepořízenou?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová a nová víčka: Nemocná odešla z kliniky s nepořízenou?!

Andrea Malá

20. března 2024 16:18

Agáta Hanychová Video

Estetické zákroky jsou velkým tématem pro slavné ženy, vyprávět by o tom mohla například Dara Rolins. Do rukou odborníků se chtěla svěřit i Agáta Hanychová, jenže věci nešly tak úplně podle plánu. 

Hanychová v uplynulých dnech řekla svým fanynkám na sociální síti, že si nechá od odborníků na estetickou medicínu upravit oční víčka v rámci placené spolupráce s jistou klinikou. Mělo jít o zákrok, při němž dochází k pozvednutí povadlých víček. Experti slibují pacientkám, že je zbaví unaveného vzhledu a omladí až o patnáct let. 

Jenže nakonec na avizované úpravy nedošlo. Influencerce totiž vzali krev, přičemž výsledky neumožnily plánovaný zákrok. "Koukněte, sundala jsem řasy, protože jsem měla jít dneska na víčka, ale bohužel mám vysoké CRP," posteskla si dcera Veroniky Žilkové. 

S prázdnou ale Hanychová z kliniky neodešla. Trojnásobné mamince alespoň vyplnili rty, ačkoliv jen malinko. Ani tím se slavná klientka nijak netajila.

"Když už jsem na klinice, tak jsem je aspoň ukecala, ať mi píchnou pusu. Koukejte, to není filtr, ale moje velká pusa. A já doufám, že se uzdravím, budu moct jít na víčka a nebudu vypadat jako pulec," svěřila se Agáta. 

Nejnovější zprávy