Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Agáta Hanychová reagovala na zvěsti o rozchodu: Nechci ubližovat!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová reagovala na zvěsti o rozchodu: Nechci ubližovat!

Andrea Malá

7. listopadu 2023 14:01

Agáta Hanychová a Mirek Dopita Video

Agáta Hanychová po zářijovém rozchodu nezahálela dlouho a dala se dohromady s mužem, kterého její fanoušci už dobře znali. A možná i proto, že už jim to jednou nevyšlo, objevily se i tentokrát zvěsti o rozchodu. Co je na nich pravdy? 

Hanychová se krátce po konci letních prázdnin rozešla s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, otcem nejmladší dcery Rozárky. Útěchu následně našla v náručí bývalého partnera Mirka Dopity, tatínka nejstaršího syna Kryšpína.

Sama dcera Veroniky Žilkové se nechala slyšet, že nemůže říct, že by byla bláznivě zamilovaná. Následně se dokonce objevily zvěsti, že si připravuje půdu pro zpátečku, protože návrat vnímá jako velkou chybu. Byly to ale zřejmě výmysly...

Influencerka se svěřila, že nechápe, kde se tato kauza vzala, přičemž zmínila, že jí a Dopity je stále plný Instagram. "Nedávám tam ale každou maličkost, protože si myslím, že v dnešní době by to mohlo některým lidem ublížit a já ubližovat nechci," vysvětlila webu expres.cz.

Hanychová dokonce naznačila, že jim někdo hází klacky pod nohy. Neprozradila však, o koho by mohlo jít. "To netuším, kdybych to věděla, tak tomu člověku asi zavolám a nějak mu vysvětlím, že se tohle nedělá," dodala. 

Nejnovější zprávy