Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Agáta Hanychová se čertí na české soudy! Můžou za to Prachařovi

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová se čertí na české soudy! Můžou za to Prachařovi

Andrea Malá

26. března 2024 11:06

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová v současnosti není pro českou justici neznámou osobou, důvodem jsou její spory s bývalými partnery. Kolem jednoho z nich bylo v posledních hodinách a dnech dusno. Co dceru herečky Veroniky Žilkové pořádně naštvalo? 

Hanychová se v poslední době potkala u soudu s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem i exmanželem Jakubem Prachařem, přičemž jedna věc je pro oba spory totožná a týká se ukazování dětí na sociálních sítích.

Agáta totiž obě své dcery ráda ukazovala fanouškům, což se někdejším partnerům nelíbilo. Není proto divu, že se ihned ozvala ve chvíli, když se v tomto směru provinil někdo jiný než ona.

Konkrétně to byl dědeček David Prachař, který ukázal vnučku Mou na fotce. Reakce od bývalé manželky jeho syna brzy následovala. "Tak já si Miu na Instagram dát nemůžu, ať žijou české soudy!" neodpustila si ironickou poznámku.

Fotografie dědečka s vnučkou nakonec ze sociální sítě zmizela. Nejspíš zaúřadoval i tatínek holčičky Jakub Prachař, který si zveřejňování fotek dlouhodobě nepřeje. 

Nejnovější zprávy