Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Agáta Hanychová se pořádně naštvala na Soukupa! Veřejně vytáhla jejich největší problém!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová se pořádně naštvala na Soukupa! Veřejně vytáhla jejich největší problém!

Lenka Kučerová

17. února 2024 11:56

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová se na Instagramu pustila do svého expartnera Jaromíra Soukupa. Naštval ji kvůli jejich dceři Rozárce, která se nemohla podívat k moři. 

Hlavním bodem sporu je jejich dcera Rozárka, kterou mediální magnát střeží jako oko v hlavě. Agáta je tak omezována například v tom, že nesmí zveřejňovat její fotografie na sociálních sítích, což již několikrát vyvolalo nesouhlas Soukupa.

Avšak tím Agátiny potíže nekončí. Modelka se nedávno vydala se svou rodinou do Francie. Na Instagramu sdílela fotku z Paříže, na které byl kromě Eiffelovy věže zachycen i její manžel Miroslav Dopita a děti Kryšpín a Mia.

"Ano, mám i další dvě děti. Dnes jsem fakt naštvaná," komentovala fotografii. Její hněv byl patrný, a tak se rozhodla sdílet další informace v komentáři. Z něj vyplývá, že i přes návštěvu Paříže si rodina plánovala odpočinek u moře. Avšak Rozárka tuto možnost nedostala. Agáta z toho obviňuje právě Jaromíra Soukupa.

"Róza by s námi mohla jet k moři, ale kvůli jeho pracovním povinnostem 16 hodin týdně nemohla, ačkoliv měl nabídku na setkání kdykoliv dříve nebo později," vysvětlila rozzuřená Agáta. Její komentář získal podporu jejích fanoušků.

"Mě by zajímalo, jestli může pan Soukup jezdit s Rozárkou kamkoliv chce? Nebo jsou zákazy pouze pro Agátu?" napsala jedna z nich. Někteří komentující se však postavili i na stranu Soukupa s tím, že má právo trávit čas se svou dcerou, a že Agáta se vyžívá v praní špinavého prádla veřejně.

Nejnovější zprávy