Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Agáta Hanychová se směje naposled? Soukupovi ruší pořady, ona má další!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová se směje naposled? Soukupovi ruší pořady, ona má další!

Andrea Malá

20. června 2024 14:14

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová už nějaký čas není influencerkou, protože se úspěšně vrhla na pole podcastů. A nezůstalo jen u jednoho. Dcera herečky Veroniky Žilkové totiž prozradila, co má za lubem. 

Když byla Hanychová partnerkou Jaromíra Soukupa, měla vlastní televizní pořad. S rozchodem hvězdného páru se po něm ale zaprášilo. Před časem následoval vznik podcastu, který má influencerka s kamarádkou Ornellou Koktovou.

Nyní chystá první epizodu nového podcastu s mladším bratrem Vincentem Navrátilem. Chce přitom, aby spousta vynaložené práce byla vidět. "Bude to pro nás brutální, jeden díl točíme šest hodin, protože chceme, aby měla show formát televizního pořadu," řekla webu expres.cz. 

Média pochopitelně zajímalo, zdali to náhodou neznamená, že už nebude pokračovat podcast s Koktovou. Dcera herečky Veroniky Žilkové ale vysvětlila, že formáty se od sebe budou lišit.

"S Ornellou rozhodně nekončím, s tou rozebírám holčičí témata a s Vincentem si budeme zvát do studia hosty, plnit různé úkoly. Bude to takový punk, do kterého bude hodně zapojena celá naše rodina, třeba hned druhý díl bude s naší mámou," dodala. 

Nejnovější zprávy