Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Agáta Hanychová se u soudu opět potká se Soukupem! Tentokrát přijdou na přetřes sociální sítě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová se u soudu opět potká se Soukupem! Tentokrát přijdou na přetřes sociální sítě!

Lenka Kučerová

8. března 2024 17:44

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová je už pěkných pár let v první řadě maminkou, přičemž péči o děti má svým způsobem ztíženou tím, že každé z nich má jiného otce. Co dcera herečky Veroniky Žilkové udělala pro své potomky? Například se sejde s jejich otcem opět u soudu.

Z médií by to mohlo vypadat, že Hanychová momentálně neřeší nic jiného než půtky s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem. Ona nicméně musí kvůli třem dětem fungovat zejména jako maminka. A to také dělá!

Čas v poslední době věnovala zejména svým dcerám Mie a Rozárce. V domě v Suchdole totiž proběhla menší rekonstrukce. Nastala tak chvíle, kdy se starší z holčiček dočkala vlastního pokojíčku. Už brzy ji také čeká nástup do školy. 

Miu má Hanychová s bývalým manželem Jakubem Prachařem, přičemž v nedávné době se spolu oba setkali u soudu. Ten po domluvě mezi nimi vyhověl návrhu herce a baviče na změnu určených dní, kdy má dceru v péči.

To ale není všechno. V březnu má za jejich účasti proběhnout další stání ohledně prezentace holčičky na sociálních sítích. 

Nejnovější zprávy