Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Agáta Hanychová si ze zákazu nic nedělá: Fotky jako vzkaz pro Prachaře?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová si ze zákazu nic nedělá: Fotky jako vzkaz pro Prachaře?!

Andrea Malá

26. listopadu 2023 15:34

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová by někdy mohla být větší diplomatkou, což potvrzují nedávné mediální informace, podle nichž se po Jaromíru Soukupovi dostala do sporu i s dalším expartnerem Jakubem Prachařem. Měla od něj dostat zákaz, zřejmě si z něj ale nic moc nedělá. 

Podle zjištění Blesku dostala zákaz ukazovat dceru Miu na sociálních sítích. Poslední kapkou měla být reklama na krém, v níž se zjevila polonahá holčička. "Jakub žene Agátu k soudu. Chce vysoudit nejen zákaz zveřejňování záběrů dcery, ale nejspíš bude žádat také o ochranu osobnosti," uvedl zdroj zmíněného deníku. 

Navzdory tomu dnes Hanychová sdílela nejméně trojici fotek ze zimních radovánek s dětmi. "Nic není víc," napsala například ke snímku s Miou. Dívka se objevila i na dalších dvou zveřejněných fotografiích.

Zajímavé je, že na třetím obrázku se objevila i několikaměsíční dcera Rozárka, kterou má influencerka s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Podnikatel měl přitom stejný požadavek jako Prachař.

Jak známo, Hanychová s ním vede spor ohledně péče o Rozárku. Oba bývalí partneři se zatím řídí podle soudem stanoveného předběžného opatření. 

Nejnovější zprávy