Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Agáta Hanychová startuje nový projekt! Co tomu předcházelo?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová startuje nový projekt! Co tomu předcházelo?

Andrea Malá

24. června 2024 8:41

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová je v první řadě maminkou tří dětí, ale v poslední době se čím dál víc pouští opět do práce. Jeden úspěšný pořad už má s kamarádkou Ornellou Koktovou, druhý je nyní na cestě. Sekundovat jí v něm bude jeden z jejích sourozenců. 

Druhým hlavním protagonistou bude konkrétně její mladší bratr Vincent Navrátil, který má rovněž za maminku herečku Veroniku Žilkovou, ale jiného otce. Influencerka se v upoutávce zmínila o tom, co novému projektu předcházelo.

"Na tuhle chvíli se připravovali 27 let. Čtvrtstoletí sourozeneckých hádek, boje o pozornost a dloubání do živého je dovedlo až sem. On jí umí tvrdě postavit před realitu a ona se mu umí dostat pod kůži," píše se v textu na instagramu.

"V novém zábavném pořadu Vám ukážou nejen zákulisí svého života, ale postupně celého showbusinessu, na kterém byli oba odkojeni. Můžete se těšit na ďábelsky žhavé drby, výzvy za hranou zdravého rozumu a především hosty, kteří se vám představí, tak jak je ještě neznáte - Bez pózy!" dodala tvůrčí dvojice.

Radost z toho nejspíš má Žilková, kterou musí těšit, jak dobře spolu děti vycházejí. Jinak by nemohli něco podobného vytvořit. 

Nejnovější zprávy