Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Agáta Hanychová zaujala podezřelým prstýnkem: Zásnuby? Tohle je její reakce!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová zaujala podezřelým prstýnkem: Zásnuby? Tohle je její reakce!

Andrea Malá

18. října 2023 8:42

Agáta Hanychová s Mirkem Dopitou Video

Agáta Hanychová říká svým fanynkám "holčičky" a nepochybně je má ráda, někdy jí ale musí lézt i na nervy. Například ve chvílích, kdy se v ní šťourají až moc a přichází s bláznivými teoriemi. 

Hanychová momentálně na radu právníků mlčí o záležitostech týkajících se minulého vztahu s Jaromírem Soukupem a péče o jejich společnou dceru Rozárku. Čeká se totiž na rozhodnutí soudu. K jiným věcem je ale stejně sdílná jako kdykoliv jindy.

Influencerka oznámila rozchod s mediálním magnátem na začátku září. Netrvalo to dlouho a začal se vedle ní opět objevovat Miroslav Dopita, otec jejího syna Kryšpína. Pod tlakem nakonec přiznala, že to spolu zkouší podruhé. 

Když pak "holčičky" na Agátině ruce zaznamenaly podezřelý prstýnek, ihned se rozjely spekulace o zásnubách. Trojnásobná maminka je však rázně smetla ze stolu. "Tady zase probíhá davové šílenství. Holky, tenhle prstýnek, proboha, nosím od té doby, co se narodila Mia. Ten je za Miu," vysvětlila. 

Připomeňme jen, že i dcera Mia má jiného otce než Dopitu nebo Soukupa. Hanychová se o ni stará společně s bývalým manželem, hercem a bavičem Jakubem Prachařem. 

Nejnovější zprávy