Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Agáta Hanychová změnila termín svatby! Vdávat se nechtěla!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová změnila termín svatby! Vdávat se nechtěla!

Lenka Kučerová

31. prosince 2023 13:23

Agáta Hanychová se svým staronovým přítelem Miroslavem Dopitou Video

Agáta Hanychová v pátek po poledni překvapila celé Česko, když oznámila, že se provdala za Mirka Dopitu. Pár se přitom dal znovu dohromady až po zářijovém rozchodu trojnásobné maminky s tehdejším partnerem Jaromírem Soukupem. A překvapivě se původně vdávat nechtěla, nakonec se ale měli vzít ještě dříve.

Agáta Hanychová v posledních měsících překvapuje stále víc. Po nedávném rozchodu s Jaromírem Soukupem se vrátila k expertnerovi Mirku Dopitovi. Přitom ještě v listopadu odmítala, že by ho někdy chtěla za manžela.

"Určitě bych do žádné svatby nešla, protože ty rozvody jsou pro mě strašně drahé," řekla 15. listopadu Hanychová serveru TN.cz. 

Co se změnilo je záhadou, nakonec se ale pár rozhodl vzít ještě před Vánoci! Původně měli mít datum 23. prosince, nakonec se jej ale rozhodli přesunout.

Otázkou je, co k tomu pár vedlo. Podle serveru extra.cz změnili datum v reakci na masovou střelbu na filozofické fakultě v Praze, při které bylo zabito čtrnáct lidí.

K posunutí termínu ale došlo zřejmě i kvůli mamince Veronice Žilkové, která by se svatby 23. prosince nemohla zúčastnit, protože měla zakoupenou dovolenou v Alpách.

"Původně tam máma být neměla. Dneska mi hlídá děti, a jak jsem ji tam viděla, tak jsem si říkala, že ji tam hrozně moc potřebuju. Uvidíme, jestli dospěju a budu to moct mít bez mámy, nebo ne," tvrdila podle webu Hanychová.

Nakonec se rozhodla pro termín na konci prosince. Měla ale jasno v tom, že vše chtěla stihnout ještě letos. "Do Silvestra bych to chtěla stihnout, protože to jsem na horách já. Místo mám vybrané. Nevím, co mi začalo hrabat," řekla.

Nejnovější zprávy