Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Agátě Hanychové došla trpělivost? Jen čtyři slova, ale mluví za vše!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agátě Hanychové došla trpělivost? Jen čtyři slova, ale mluví za vše!

Andrea Malá

2. června 2024 12:14

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová si život bez sociálních sítí neumí představit, protože jí ostatně pomáhají i se živobytím. Proto mohlo fanoušky překvapit, co se stalo v těchto dnech. 

Kdo se dnes chtěl podívat na Agátin instagramový profil a dosud ji nesledoval, ten narazil. "Tento účet je soukromý," stojí v hlášení, které lidem blokuje přístup k příspěvkům a fotkám. Trojnásobnou maminku každopádně sleduje téměř 400 tisíc účtů, kteří stále mohou obsah vidět.

Je otázkou, co Hanychovou vedlo k tomu, že se na sociální síti uzavřela před okolním světem. Média v uplynulých dnech upozornila, že někteří lidé se do ní pustili kvůli snímku s mistry světa.

Dcera herečky Veroniky Žilkové se totiž na instagramu pochlubila fotkou s dvěma výraznými tvářemi triumfu na domácím mistrovství světa v ledním hokeji. Konkrétně šlo o střelce vítězného gólu Davida Pastrňáka a bodujícího útočníka Martina Nečase.

"Normálně bych se styděla za hvězdami přijít, ale ten hon, co se děje, je opravdu za mě moc... Děkuju za fotku a je mi vás líto... Jeden večer mistři a druhý večer se bulvár snaží najít jakoukoliv špínu," napsala k fotce. 

Nejnovější zprávy