Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Andrej Babiš se pustil do nové profese: Nyní oddává snoubence

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Andrej Babiš se pustil do nové profese: Nyní oddává snoubence

Nikola Horáková

3. července 2024 20:14

Andrej Babiš Video

Andrej Babiš (69) se začal věnovat nové a velmi milé aktivitě. Začal totiž pravidelně oddávat zamilované a šťastné páry. 

Andrej Babiš si užívá začátek léta se vším všudy. Stihl již koupání u moře v Chorvatsku a poté stihl oddat další šťastný pár.

„Dnešní krásná svatba Lucie a Jana v Žermanicích. Bylo mi ctí vás oddat, hodně štěstí v manželském životě,“ popřál politik novomanželům do jejich nové etapy života. 

Tahle svatba byla pro Babiše již několikátou v pořadí. Tu první zvládl v květnu tohoto roku. „Byla to pecka,“ pochlubil se tehdy Babiš svým příznivcům na Instagramu. 

Oddávat snoubence mají poslanci a senátoři právo od ledna. Předtím tuto pravomoc měli pouze starostové a obecní zastupitelé. 

Podobnou cestou jako Andrej Babiš se vydal také Tomio Okamura, který svůj první pár oddal v polovině června. Právě jsem oddal svůj první pár. „Dva lidé se rozhodli spojit své životy, slíbili si lásku a věrnost na celý život a já měl tu čest být součástí tohoto kouzelného okamžiku," pochlubil se politik na sociálních sítích. 

Nejnovější zprávy