Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Ani Andrea Verešová věk nezastaví! Přiznala, že odmítá lukrativní nabídky

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ani Andrea Verešová věk nezastaví! Přiznala, že odmítá lukrativní nabídky

Andrea Malá

2. června 2024 15:03

Andrea Verešová Video

Čas neumí zastavit ani ty nejkrásnější modelky, ačkoliv o sebe pečují nejlépe, jak mohou. Své o tom ví i Andrea Verešová, která dokonce začala odmítat lukrativní nabídky. Už se na ně totiž necítí. 

Verešová se nechala slyšet, že ji nedávno oslovil nejmenovaný návrhář s nabídkou, aby na jeho show předváděla prádlo. "Tak jsem se upřímně zasmála," řekla podle Nového Času. "Už ne, nechci se porovnávat s mladšími. Myslím, že nastal čas skončit," vysvětlila.

Neznamená to však, že by s modelingem skončila nadobro. "Ráda jednou za čas předvádím šaty pro dobré kamarády anebo oblíbené návrháře, ale myslím, že to bude čím dál tím méně a je načase s tím přestat. Něco jiného je fotit se v prádle v soukromí, ale na molo už ne," poznamenala slovenská kráska. 

Verešová oslaví v červnu 44. narozeniny a stále vypadá fantasticky. I ona si ale uvědomuje, že čas běží. "Stárneme všichni, i když piju kolagen, beru vitamíny, tak vidím, že kůže je volnější, dělá se mi víc pigmentových skvrn a vrásek. Věk zkrátka nezastavíš," dodala. 

Nejnovější zprávy