Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Anička Slováčková promluvila o pauze v léčbě rakoviny!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková promluvila o pauze v léčbě rakoviny!

Andrea Malá

20. listopadu 2023 9:35

Anička Slováčková Video

Anička Slováčková se v současnosti podruhé v životě potýká s rakovinou a celý národ jí drží palce. Fanoušci s napětím sledují vývoj léčby zákeřné nemoci. Co mohla herečka a zpěvačka v tuto chvíli prozradit? 

Slováčková prozradila, že má za sebou první dávku chemoterapie. "Byla jsem teď na takovém kontrolním vyšetření a podle výsledků se dozvím zase další postup. Takže doufám, že se dozvím jenom pozitivní informace," řekla v rozhovoru pro Blesk.

Talentová herečka a zpěvačka zvládá léčbu statečně, ačkoliv nijak neskrývá, že je to jako na houpačce. "Je to takový jednou dole, jednou nahoře. Teďka mám zrovna díkybohu takovou čtrnáctidenní pauzu mezi léčbou, aby se doplnily různé krvinky a tak, prostě to tak v té léčbě je," podotkla.

Dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové bere jako samozřejmost, že nosí roušku. "Vím, že je mé tělo zesláblé," dodala s tím, že to nechce více komentovat. 

Slováčková už dříve popsala, že rakovina jí byla diagnostikována na začátku září, když měla oslavovat vydání desky a nového klipu. "Na žádné oslavy už nebyla chuť," konstatovala.

"Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach," svěřila se. "A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," pokračovala. 

Slováčková prozradila, že rakovina se tentokrát usadila na plicích. "Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila," vzkázala a poprosila o shovívavost. "Vm, že poprvé jsem s vámi sdílela hodně, ale potřebuji se s tím sama víc smířit a poprat se s tím více o samotě. Alespoň dočasně. Pracovat budu i dál, dokud budu moci. A když nebudu moci, tak se hold svět nezboří," dodala.

Nejnovější zprávy