Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož, Benjamín

Anička Slováčková prozradila, co se dělo po zjištění diagnózy! Felix a Dáda...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková prozradila, co se dělo po zjištění diagnózy! Felix a Dáda...

Andrea Malá

10. listopadu 2023 11:07

Anna Slováčková Video

Užila si ještě letní prázdniny, pak se však Anička Slováčková musela smířit s nepříjemnou realitou. Po letech u ní byla opět zjištěna zákeřná rakovina. Herečka a zpěvačka nyní prozradila, koho vyhledala nejdřív, když se chtěla o špatné zprávy podělit. 

Slováčková už dříve popsala, že rakovina jí byla diagnostikována na začátku září, když měla oslavovat vydání desky a nového klipu. Pochopitelně se tehdy potřebovala někomu svěřit s tím, že se nemoc v plné síle vrátila. 

Dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové v rozhovoru pro Story přiznala, že rodiče nebyli prvními osobami, na které se obrátila. "První se to dozvěděly mé dvě nejlepší kamarádky, Kája a Megí. Moje kašlání se mnou řešily od začátku," prozradila.

Felix a Dáda následovali ihned poté. "Jela jsem za nimi domů a chtěla jim to říct v klidu, ale zhroutila jsem se a rozplakala se tátovi v náručí. Nakonec jsme si pobrečeli všichni tři," svěřila se herečka a zpěvačka.

Slováčková podotkla, že od té doby už ani jednou neplakala. "Stejně tak jsem od toho dne necítila strach ani smutek nad situací. Všechny tyto pocity jsem prožila v jeden den, a pak jako bych je nechala u rodičů," dodala. 

Nejnovější zprávy