Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Anna Slováčková má jasno: Chtěla by Silvestr bez kraválu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anna Slováčková má jasno: Chtěla by Silvestr bez kraválu!

Andrea Malá

30. prosince 2023 10:26

Anna Slováčková Video

Anička Slováčková se podělila o svůj názor v debatě, která souvisí se Silvestrem. A přiznejme si, že závěrečný den letošního roku je už opravdu za dveřmi. Budou se ohňostroje opět odpalovat ve velkém? 

Slováčková by i kvůli pejskovi uvítala, aby tomu tak nebylo. "U nás doma v tom máme dost jasno… a Jindřiška nás v tom jenom utvrdila," napsala na instagramu. "NE ohňostrojům," podělila se o svůj jasný názor. 

"Způsobujeme tím okolí víc bolesti, než sobě radosti. Prosím, zvládneme to přeci i bez nich. Bavit se, připít si a dát si novoroční pusu zvládneme i bez toho kraválu a znečištění přírody kolem," dodala herečka a zpěvačka. 

I ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) v uplynulých dnech apeloval, abychom se letos na Silvestra obešli bez ohňostrojů a zábavní pyrotechniky. Dopisem o to požádal starosty a starostky obcí.

"Před pár dny jsme zažili dva násilné činy spojené se střelbou. To nejmenší, co můžeme udělat pro ty, koho se události bolestně dotkly, je nezvyšovat nervozitu a neprohlubovat trauma, které násilí zanechalo. Budu rád, když moji prosbu zvážíte. Přejme si pokud možno klidný rok 2024 a oslavme jeho příchod v podobném duchu," napsal na sociální síti X. 

Nejnovější zprávy