Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Anna Slováčková přiblížila své pocity po chemoterapii: Všechno...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anna Slováčková přiblížila své pocity po chemoterapii: Všechno...

Andrea Malá

22. ledna 2024 14:04

Anička Slováčková Video

Tak jako Aničce Slováčkové drží spousta lidí palce v boji se zákeřnou rakovinou, podporuje ona sama ostatní pacienty, ať už je trápí cokoliv. Dcera slavných rodičů má za sebou další chemoterapie a lidem poslala vzkaz plný naděje. 

Slováčková nejprve všechny pozdravila, zejména pak ty, kteří se stejně jako ona potýkají se zdravotními problémy. "Chci jen dodat nějaké povzbuzení pro všechny, kdo jsou po nějaké léčbě, nebo třeba i doma leží s nějakou virózou, chřipkou, nebo prožívají nějaký jiný zdravotní trable i nezdravotní," vysvětlila.

"Chtěla jsem vás jenom pozdravit a říct, že všechno dobře dopadne a že jsme v tom spolu. Já mám dneska po chemoterapii a jdu spát, probudím se pravděpodobně až ráno," dodala herečka a zpěvačka. 

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Nejnovější zprávy