Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

"Nechtělo se mi." Jiří Krampol stále odmítá odpočívat?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Nechtělo se mi." Jiří Krampol stále odmítá odpočívat?!

Andrea Malá

22. ledna 2024 8:50

Jiří Krampol

Jiří Krampol je už od posledních prosincových dnů v nemocnici, kde se pod dohledem lékařů snaží zbavit problémů s dolními končetinami. Konkrétně podstupuje rehabilitace a odpočívá. S tím druhým má ale potíže. 

Zdá se, že Krampol je skoro až překvapen tím, že v nemocnici se o něj starají lékaři. "Moc se mi nechtělo, ale poslechnul jsem a jsem nadšený, protože jsou tady skvělí a opravdu se mnou dělají dopoledne a odpoledne rehabilitaci," řekl webu super.cz.

Legendární herec a bavič loni oslavil půlkulaté 85. narozeniny. Vzhledem k jeho věku není divu, že ho provází zdravotní problémy. Nicméně doktoři jsou toho názoru, že by nemusely být takové, kdyby se slavný pacient tolik nesdíral z kůže.

"Nejsem workoholik, ale doktoři mi říkali, že musím víc odpočívat," přiznal Krampol, který má ovšem o relaxu poněkud jinou představu než většinu populace.

"Jestli pro někoho je odpočinek, že si sedne do křesla, vezme si lahvové pivo a čumí na televizi, tak pro mě to odpočinek není, ale je to za trest. Pro mě je odpočinek, když je někde sranda," vysvětlil. 

Nejnovější zprávy