Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Trable Lucky Vondráčkové kvůli Ulici! Fanoušci tomu nechtějí uvěřit

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Trable Lucky Vondráčkové kvůli Ulici! Fanoušci tomu nechtějí uvěřit

Andrea Malá

21. ledna 2024 15:05

Lucie Vondráčková Video

Lucie Vondráčková byla vždy mezi lidmi velice populární. Teď se ale zdá, že má problém, čehož si všímají i na sousedním Slovensku. Důvod? Někteří televizní diváci neumí odlišit realitu od seriálové fikce. 

Jak jinak si vysvětlit následující komentáře, jejichž prostřednictvím lidé hodnotí její působení v nekonečném televizním seriálu Ulice, do kterého vstoupila v průběhu loňského roku... Upozornil na ně slovenský web topky.sk.

Vondráčková hraje v Ulici postavu Soni, která evidentně mnoha lidem nesedla. "Prosím o vyhození té podrazácké kariéristky. Dívám se na Ulici kvůli pohodě a tato mi ji bere. Jinak budu muset Ulici opustit," varovala jedna z divaček.

Další taková dokonce dala najevo, že má problém rozlišit realitu od seriálové fikce. Herečce a zpěvačce totiž naznačila, že u ní skončila. "Do divadla už na vás nepůjdu. Netušila jsem, jaká jste," vzkázala Vondráčkové. 

Zase jednou se zkrátka ukazuje, že není jednoduché se zavděčit všem. Je to dokonce o to složitější, čím více lidí zmíněný seriál sleduje. 

Nejnovější zprávy