Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Babička Žilková se ozvala: K narozeninám vnučky vytáhla nejstarší možné foto!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Babička Žilková se ozvala: K narozeninám vnučky vytáhla nejstarší možné foto!

Andrea Malá

12. dubna 2024 15:53

Veronika Žilková Video

Veronika Žilková si užívá roli babičky i v případě nejmladší vnučky Rozárky, kterou má její dcera Agáta Hanychová s miliardářem Jaromírem Soukupem. Neunikly jí tak ani roční narozeniny holčičky. 

Žilková doprovodila přání, které zveřejnila na instagramovém profilu, nejstarší možnou fotkou vnučky, tedy archivním snímkem z porodního sálu. "Všechno nejlepší k jednomu roku, milá Rózo," napsala na sociální síti.

Před dvanácti měsíci byla situace v rodině úplně jiná, než je momentálně. Hanychová a Soukup tehdy ještě tvořili pár, což od loňského září neplatí. Nyní slavili roční narozeniny s dcerou každý sám.

Soukup se ve středu pochlubil tím, jakou narozeninovou oslavu připravil pro svou čerstvě roční dcerku. Na instagramu ukázal kulisy, dárky či dort. Samotnou holčičku ale neukázal.

Následně se ozvala Hanychová. "Prosila jsem tatínka Rozárky, aby mi vrátil dceru dřív, když má ty narozeniny, ale neustoupil a dovezl ji až v šest večer, jak ustanovil soud," postěžovala si trojnásobná maminka deníku Blesk.

Nejnovější zprávy