Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

BABYBOOM na Primě pokračuje! Šťastnou novinku prozradila moderátorka Špillarová

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

BABYBOOM na Primě pokračuje! Šťastnou novinku prozradila moderátorka Špillarová

Andrea Malá

15. prosince 2023 11:38

Lenka Špillarová

Primě odchází jedna moderátorka za druhou na mateřskou. O druhém těhotenství Evy Perkausové vědí diváci už od září, na mateřské povinnosti se ale připravuje i Lenka Špillarová, moderátorka pořadu Nový den. 

Špillarová si s veřejným oznámením těhotenství dala načas. Je totiž už v šestém měsíci těhotenství, přičemž na mateřskou půjde na doporučení lékařů dříve, než bývá obvyklé. Na miminko se samozřejmě těší, i když je patrná i jistá nervozita.

"Jsem jako nepopsaný list. Miminek se bojím, nikdy jsem ani žádné nepřebalila. Doufám, že to za ty tři měsíce všechno zvládnu," svěřila se stanici CNN Prima News, kde pracuje. 

Pro spoustu lidí může jít o překvapivou zprávu, protože se ani nevědělo, že moderátorka někoho má. S partnerem je přitom podle svých slov téměř čtyři roky. 

"Jelikož ho nedávám na sociální sítě, protože si to nepřeje, mnozí možná ani neví, že ho mám. Je advokát, takže brát se nebudeme, protože on všechny rozvádí," vysvětlila Špillarová. "Chtěli jsme rodinu, což je pro nás důležitější," dodala. 

Nejnovější zprávy