Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Marpova ostrá slova o Eurovizi! Kvůli neúspěchu jeho Lenny

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Marpova ostrá slova o Eurovizi! Kvůli neúspěchu jeho Lenny

Andrea Malá

15. prosince 2023 9:04

Marpo a Lenny Video

Česko už ví, kdo jej bude reprezentovat v příštím ročníku Eurovision Song Contestu, který bude hostit Švédsko. V hlasování uspěla Aiko, a to například i v konkurenci populární Lenny, jejíž partner Marpo si k tomu řekl své. 

Rapper dal najevo rozčarování nejen z výsledku, ale i z Eurovize jako takové. Jasný názor si na soutěž evidentně udělal již před lety a měnit ho nehodlá. "To, že je to šaškárna, jsem si myslel vždycky," spustil na sociální síti.

Přesto Marpo zalitoval toho, že Česko nevyslalo do boje jeho partnerku Lenny. "Ale když se tam vyskytne člověk, co má všechno. Talent, zpěv, krásu, ctnost a nesmírnou slušnost, tak to dopadne takhle. Člověk, kterej mohl něco dokázat a hlavně reprezentovat naši zemi," konstatoval.

O českou nominaci usilovalo celkem sedm interpretů, kromě Aiko a Lenny se sedmidenního hlasování zúčastnili Elly, Gianna Lei, MYDY, Tom Sean a Tomas Robin.

Příští ročník Eurovison Song Contest bude pořádat Švédsko, protože jeho zástupkyně Loreen zvítězila v letošním vydání soutěže. Česko v něm reprezentovala Vesna, která ve finále obsadila 10. místo. 

Nejnovější zprávy