Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Kdo si brousí zuby na Soukupa? Jsou to peníze na zemi, naznačuje známý rapper!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kdo si brousí zuby na Soukupa? Jsou to peníze na zemi, naznačuje známý rapper!

Andrea Malá

1. února 2024 10:24

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup o uplynulém víkendu vyhrál zápas, o kterém se říkalo, že byl jeho posledním v boxerské kariéře. Téměř vždy ale existuje obnos peněz, který může dotyčného přesvědčit, aby ještě zvážil opak. Kdo by se s miliardářem rád utkal? 

Přiznejme si, že Soukup si o víkendu s "Psychopatem" Alešem Bejrem moc nezaboxoval. Zápas skončil předčasně už po několika desítkách sekund, protože Bejr soustavně porušoval pravidla boxu. Zůstává tak určitá pachuť...

Promotéři organizace Clash of the Stars, pod jejíž hlavičkou zápas proběhl, každopádně říkali, že žádnou další nabídku pro miliardáře nemají. Navíc i on sám avizoval, že už se do ringu vracet nehodlá. Přesto se objevují možní vyzyvatelé.

Uvažovat o duelu by mohl například rapper Marpo. Podle něj je to hlavně o penězích. "Kdyby zaplatili hezky, tak jsou to pro mě opravdu 'easy money'. A už nějakou dobu říkám, že chci už konečně ten barák na Floridě," vysvětlil webu super.cz. 

Jak známo, Marpo už jeden hvězdný zápas absolvoval v rámci organizace XFN. Před lety se utkal se slovenským kolegou Rytmusem, nad kterým triumfoval. 

Nejnovější zprávy