Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Hana Mašlíková řeší ROZVOD! Poslední rok s manželem...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hana Mašlíková řeší ROZVOD! Poslední rok s manželem...

Andrea Malá

31. ledna 2024 16:32

Hana Mašlíková Video

Hana Mašlíková dala před více než dvěma lety druhou šanci manželství s André Reindersem. A už to vypadalo, že se jim rodinu podařilo udržet pohromadě. Nyní ale přišel šok! Moderátorka a modelka oznámila, že je nejspíš definitivně konec. 

Mašlíková prozradila, že k přiznání ji vedlo anonymní udání pro jedno z českých médií, přestože se zprvu snažila mlžit. "Ale uvědomila jsem si, že po půl roce už je čas jít s pravdou ven," napsala na instagramu, kde také přiznala, že od lidí už nějaký čas dostává otázky, zdali jsou s manželem ještě spolu.

"Omlouvám se, že jsem to nepřiznala dřív, ale tohle opravdu není věc, na kterou by byl člověk pyšný a chtěl to hlásat do světa. Je to pro mě obrovská životní prohra. Víte, že jsme byli rok od sebe a znovu se k sobě vrátili, čehož nelituji, naopak jsem ráda, že jsme to ještě zkusili znovu zabojovat a udrželi jsme rodinu další dva roky," vysvětlila.

Poslední rok už se podle moderátorky ze vztahu opět vytratila radost. "Opět jsme nebyli šťastní, dohadovali se, oba jsme měli jiné představy o životě, trápili jsme se. Poslední půlrok se mi psychika začala už i dost odrážet na mém zdraví," podotkla.

"Nakonec jsme v létě došli k závěru, že už opravdu není možné spolu dál zůstávat a bude lepší, aby se naše cesty podruhé a definitivně rozešly a my zůstali už jen rodiči našeho úžasňáka Andreaska. Po létě jsme začali řešit rozvod, ale oba se snažíme, aby jsme ve všem došli k závěru dohodou jako dva rozumní dospělí lidé. Dokonce spolu stále žijeme v jedné domácnosti, snad to neskončí vraždou," odlehčila Mašlíková vážné oznámení v samém závěru. 

Nejnovější zprávy